mobilya ara
Çok Farklı Tasarımları İle HAAZ Design&Art Gallery Teşvikiye'de

 

Edra ve Moroso' nun eşsiz mobilya koleksiyonları "HAAZ Design&Art Gallery"de size çok daha yakın.

 

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar, birbirinden keyifli hediyelikler ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserlerinin toplandığı HAAZ Design&Art Gallery'de yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor!

 

Moroso ve Edra gibi dünyaca ünlü markaların en yeni ve en göz alıcı koleksiyonları Haaz Design&Art Gallery'de tasarım severlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Ayrıca Diesel' in Moroso için tasarlamış olduğu özel koleksiyonu Moroso Diesel sadece Türkiye' de Haaz' da satılıyor.

 

 

 

Özel koleksiyonlar ve yeniliklerle, kendini ve sevdiklerini özel hissettirmenin değerini bilenlerin yeni lüks anlayışıyla buluşacakları HAAZ Design&Art Gallery sizleri bekliyor!

Edra ve Moroso' nun eşsiz mobilya koleksiyonları "HAAZ Design&Art Gallery"de size çok daha yakın.

 

Tasarım dünyasına yön veren, Republica reklam ajansının başkanı Murat Patavi’nin 2006 yılında hayata geçirdiği tasarım ve sanat galerisi HAAZ, Travelmodus.com’un kurucusu ve yeni yerler keşfetmeye doymayan seyahat uzmanı Özlem Avcıoğlu ile birlikte güçlenerek sıradışı konseptiyle Kasım ayında artık Teşvikiye’de yeni adresinde...

 

 

2 katlı yeni konsept mağazasıyla HAAZ Design&ArtGallery, her zevke ve ilgi alanına hitap eden bir keyif adresi olmaya hazırlanıyor.

 

Farklı zevklere hitap eden, özel tasarımlar arayan ve yaşam alanlarını özelleştirmek ve farklılaştırmak isteyenlerin tek adresi olmaya aday HAAZ Design&Art Gallery, zamansız dekorasyon anlayışıyla, tasarımın sırdaşı mükemmelliğini ve sanatın farklı dokularını birleştiren bir konsept mağaza olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserleri yer alıyor.

 

HAAZ Design&Art Gallery’de Moroso, BD Barcelona, Tom Dixon, Andrew Martin, Droog Design,  Jonathan Adler, Fornasetti, Gustav Louis, Bitossi, Ibride, Voluspa ve Artek gibi tanınmış mobilya ve aksesuar markalarının yanı sıra geleceğin imzası olacak sanatçıların ve imzasının gerginliğine takılmayıp üretmeyi sürdüren ve daha çok sayıda hayranı ile buluşmak isteyen uluslararası sanatçıların da işlerine yer veriliyor.

 

 

 

Özgün mekanların hayatı özel kıldığına inananların, kendini ve sevdiklerini özel hissettirmenin değerini bilenlerin yeni lüks anlayışıyla buluşacakları HAAZ Design&Art Gallery Teşvikiye’deki yeni adresinde sizleri bekliyor!

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol