mobilya ara
ÜRÜN GRUPLARI ALT MENU
Şıkca Sorulan Sorular
Türkiye Mobilya Merkezi Neden Var ?

Türkiye Mobilya Merkezi (TMM) tüketicilerin ihtiyaç duydukları mobilya ve diğer ev eşyalarını bir arada toplamak, bunlarla ilgili üretici ve/veya satıcı firmaları tek çatı altınca toplayarak tüketiciye günlerce gezmeden, yorulmadan, internetin olduğu her yerden kolayca ulaşabileceği online fuar ortamı yaratma fikrinden doğmuştur. Tüketiciler ihtiyaçları olan ürünleri en güzel görselleri ile ve en doğru bilgileri ile görme ve diğerleri ile karşılaştırma imkanına sahip olacaklardır. Modern, avangarde ve klasik tarzlarda üretim yapan, tüm firmaların ürünlerinin sergilendiği bir portal olan TMM, aynı zamanda mobilyayı tamamlayan aksesuar, perde, halı, avize vb. ürünleri de tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Tüketicilere olduğu kadar aynı zamanda üreticilere de sektördeki gelişmelerden haberdar eden, ihale ve fuar bilgiler gibi önemli detayları paylaşan geniş çaplı bir web sayfasıdır.

TMM'nin Hedefi Nedir ?

Hedefimiz, yurtiçinde kendi alanında tanınmış, marka olmuş en az 150 firmanın toplamda 25.000 adet ürününü tüketiciler ile buluşturmaktır. Aynı zamanda, İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Kazakça, Arapça, İbranice ve daha birçok dilde yayımlanacak olan turkeyfurniturecenter.com isimli diğer bir web sayfamız ile Türkiye'de faaliyet gösteren firmalarımızın yurtdışı pazarında da aktif olarak ürünlerini sergilemelerine ve buna bağlı oalrak da ihracat oranlarını artırmalarına katkı sağlamaktır. Tüm bunların yanında en büyük hedefimiz "mobilya" denildiğinde akla ilk gelen web sitesi olmaktır.

Firmaların TMM üyesi olmaları, onlara ne kazandırır ?

Dünyanın artık bilişimin gücünü inkar edemeyeceği günümüzde, firmaların ürünlerini internet üzerinden sergilemesi ciddi bir önem arz etmektedir. Akşam saatlerinde mağazasını kapatarak evine giden bir firma sahibinin, kapısını kilitledikten sonra dahi onun adına gece gündüz 24 saat çalışan açık bir mağazasının olmasının önemi tartışılamaz. TMM'ye üye olan ve ürünlerini sergileyen bir firmanın 24 saat açık bir mağazası var demiktir.

Tüketicilerin TMM üyesi olmaları, onlara ne kazandırır ?

Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde evinize mobilya almak gerçekten zor bir iş. Günlerce sürün bir kovalamaca, şehrin dört bir yanına dağılmış mobilya firmalarında en iyi ürünü seçmek için ayaklar şişene kadar yürümek, bu süreçte önce gezdiklerinizi tam hatırlayamadığınız için sağlıklı bir karşılaştırma yapamamak... TMM'yi gezen tüketiciler, oturdukları yerden sıcak kahvelerini yudumlayarak Türkiye'deki tüm mobilya ve aksesuar firmalarını ve onbinlerce ürünü en iyi görselleri ile gezebiliyorlar. Şu bir gerçek ki; firmalar vitrinlerinde en iyi ürünlerini teşhir ederler. Dolayısı ile TMM'deki ürünler firmaların en iyi en kaliteli ürünleridir. Bu çerçevede TMM'de gezen bir tüketici Türkiye'nin en iyi firmalarının, en iyi ürünlerini karşılaştırma olanağına sahiptir. AyrıcaTMM'de gezen bir tüketici sevdiği ürünü arkadaşları ile paylaşarak fikir alışverişinde bulunma şansına sahiptir. Oysa mobilya almak için dışarı çıktığınızda kaç arkadaşınızı yanınıza alabilirsiniz ki? Türkiye Mobilya Merkezi'nin tüketicilere sağladığı bir güzel avantaj ise; çeşitli dönemlerde yapmış olduğumuz promosyon ve kampanyalarla çeşitli indirimler ve hediyeler kazanma şansını yakalamalarıdır.

türkiyemobilyamerkezi.com'da, beğendiğim ürünle ilgili teklif gönderebilecek miyim?

Tüketiciler, beğendikleri ürünler ile ilgili satıcı firmaya , ürünlerin altında bulunan linke tıklayarak istedikleri soruları sorabilir, ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hatta fiyat teklifi de verebilirler.

Tüketiciler türkiyemobilyamerkezi.com'da, ürünler hakkında yorum yapabilecek mi ?

Siteyi gezen her tüketici, üye olmak veya uzun formlar doldurmak zorunda kalmadan ürünlerin altında bulunan "Yorum Gönder" butonuna tıklayarak, incelediği ürün hakkında yorum yazabilecek. Böylece tüketiciler bir ürünle ilgili olarak fikir paylaşımdan bulunmuş olacaklardır.

Türkiye Mobilya Merkezi'nde online müşteri hizmetleri varmı ?

Sitemizde şuan olmayan bu hizmeti yakın zamanda hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Böylece tüm tüketicilerimiz merak ettikleri tüm konularda online olan müşteri temsilcimize danışabileceklerdir.


Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol