mobilya ara
İsmailoğlu Erim Ahşap yaptığı özel projeler ile dikkat çekiyor!

Ahşapın Estetik ve Kaliteye Dönüşümü!..

Özel üretim mobilya, iç mimarlık ve dekorasyon hizmetleri ile mobilya sektöründe adından sıkça söz edilen İsmailoğlu Ahşap Mobilya, yaptığı özel projelerde tamamen kendine özgü özel tasarımları kullanıyor. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştirdiği doğal kaplama, ahşap, masif kaplama, lake, laminat vb. mağaza, ev, stand, otel, kurs, hastane ve kamu binalarında çok sayıda projede imzası bulunan İsmailoğlu Ahşap müşteri beklentilerine göre özel üretim yapmaktadır.

 

 

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık 1989 yılında dâhil olduğu mobilya sektöründe kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan, yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli arttırmış ve mobilya sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleri ile tanınan İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon, ahşap mobilya üretim imalatıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 

Aslında Bizi Her Yerde Görüyorsunuz!..

Hazır projenin özel üretimi, iç dekorasyon uygulaması. Kurmuş olduğu altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firma tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı yanısıra, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyor. Kişiye ve kuruma özel tasarım ve kupon mobilya mimari projelerin iç dekorasyonunda çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor. Uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi tasarımı ve aksesuarların kullanımına oldukça önem veriyor. Modern, minimal gibi pek çok farklı tarza yönelik uygulamalarıyla hizmet veriyor.

 

 

Uygulama Alanları: Özel üretim mobilya, Ahşap mobilya ve marangozluk. İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulama hizmeti ve mimari proje uygulaması. Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza tasarımı, mağaza dekorasyon uygulamaları, mağaza stand, mağaza dekorasyonu hizmeti, mağaza dekorasyonu, mağaza tasarımı, mağaza stantları, mağaza raf sistemleri, avm donanımı, mağaza zincirleri tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları Banyo ve Mutfak dekorasyonu, banyo dolabı, yemek odası ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyaları, soyunma dolabı, gömme dolap, gömme dolap sistemleri, sürgülü dolap, ray dolap, tv ünite modelleri ve duvar üniteleri. Konut ve villa donanımı ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyaları. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım ve imalat üretim.

 

Teknik Özellikler: İsteğe göre değişebilir. Projelendirmeden üretime özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte istenilen malzeme ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler doğal ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, MDFlam, suntaları, laminat kaplı kontraplak veya MDF gövdeli doğal kaplama lake, laminat, membran kaplı mobilyalar, metal, pleksi, kumaş, deri, lake ve cilasında uygun olanı önerilmektedir.

 

 

Hizmetler: Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt, Mimari Proje Uygulama

Ürün Gamı: Özel Mobilya Üretimi,  Ahşap Ürünleri, Ahşap mobilya imalatı, Ahşap mobilya ve dekorasyon ürünleri,  Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyon Uygulamaları, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Avm Donanımı,  TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap, Oda ve Ofis Kapıları,

 

Adres:   Seyrantepe Mah.  Çelikay Cad. No: 1/B   Kağıthane - İstanbul

Tel:  (0212) 280 18 04    E-posta:  info@ismailogluahsapmobilya.com   

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol