mobilya ara
Çilek Mobilya Yunanistan'da Devleşiyor

Çilek Mobilya'nın Yunanistan'da bulunan 13 mağazasının sayısı 3 yıl içinde 30'a çıkartılıcak. Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, Yunanistan'da bilinirliklerini artırarak, çocuk mobilyası pazarında ilk sırada yer almayı hedeflediklerini bildirdi.

 

Çilek Mobilya'dan yapılan yazılı açıklamaya göre firma Yunanistan hedefini büyüttü. 5 yıldır Yunanistan pazarında olan ve 13 mağazası bulunan Çilek, 3 yıl içinde Yunanistan geneline yayılarak mağaza sayısını 30'a çıkarmayı hedefliyor.
 
Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek,Yunanistan'da bulunmaktan ve Yunan halkının ürünlerine olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti:
 
"Yunanistan, önemli bir pazar. Mevcut mağazalarımızla pazarda bir marka bilinirliği sağladık. Amacımız, Yunanistan'da bilinirliğimizi artırmak ve çocuk mobilyası pazarında ilk sırada yer almak. Ürünlerimiz, Yunanistan'da beğeniliyor. Perakende fiyatlarımız, rakiplerimizle paralellik gösteriyor.  Bu ilgiye, yatırımlarımızla cevap veriyoruz. Komşumuz ile ticaret hacmimizi artırmayı istiyoruz. Bu pazarda kararlıyız."
 
 
Yunanistan mobilya pazarı için araştırma şirketleriyle görüşerek detaylı raporlar edinen firma hakkında Çilek, "Marka, bilinirlik, imaj ve algı araştırmaları yaptık. Yunanlı tüketicilere en doğru mesajları verebilmek için güçlü bir reklam ve iletişim çalışması hazırlığı içindeyiz. Bugünlerde kreatif bir reklam ajansı ve PR ajansı ile anlaşmaya varacağız. Görüşmelerde son aşamaya geldik" dedi.
 
Çilek Mobilya'nın, 5 kıtada, 444 satış noktasına, mağazalarıyla birlikte 2 bin 200 çalışana, toplam 60 bin metrekarelik satış alanına ve yıllık 220 milyon liralık perakende ciroya sahip olduğu da bildirildi.
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol