mobilya ara
Türkiye'de İlk Kez Bir Mobilya Markası Kendi Adını Taşıyan Bir Dergi Çıkarıyor!

Türkiye'nin en kapsamlı mobilya dekorasyon dergisi Asortie Life, yayın hayatına hazırlanıyor.

Türkiye’de ilk kez bir mobilya dergisi kendi adını taşıyan bir “mobilya, dekorasyon ve yaşam” dergisi çıkarıyor.

Klasik mobilyanın önemli markası olan Asortie Mobilya, kendi adını taşıyan dekorasyon dergisi çıkarıyor. İlk etapta iki ayda bir yayınlanması düşünülen dergi belli bir süre sonra aylık hale gelecek.

Konu ile ilgili sorularımızı cevaplayan Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Yılmaz, Asortie Life adını verdikleri derginin sadece kendi reklamlarını yapacakları bir bülten şeklinde olmayacağını, derginin dekorasyon adına güncel tüm bilgilerin okuyucularla paylaşılacağını söyledi.

Konuşmasının devamında Gafur Yılmaz: “Dekorasyon adına bu ülkede güzel işler yapılıyor. Milyonu bulan ürün satışları, sürekli açılan kulüp ve dernekler, tasarım ve üretim atölyeleri ve nihai olarak Türkiye’nin en kapsamlı mobilya ve dekorasyon dergisi olmak için yola çıkan Asorti Life, Mobilya ve dekorasyon alanından hayata dokunan her detayın enine boyuna işleneceği, son trend ürünlerin ve fikirlerin okurlarla paylaşılacağı, işin uzmanlarından püf noktalarının inceleneceği, yaşam mekanlarına renk ve konfor katan en yeni tasarımları üreten ve satan firmaların tanıtılacağı Türkiye’nin en geniş kapsamlı dergisi çıkacak.” Dedi.


Avrupa’nın en çok satan dekorasyon dergilerinden bile daha fazla içeriğe sahip olacak olan derginin herkese ulaşması için fiyatının son derece ekonomik olmasına dikkat edeceklerini söyleyen YILMAZ, Asortie Life dergisini, alışılagelmişin dışında yepyeni bir medya anlayışı ile tasarlanan mükemmel bir dergi olacağını ve okuyucuları firma reklamlarına boğan yönlendirmeci bir anlayışı sahip olmayacağını söyledi.


Yılmaz: “Asortie Life, sadece kendi markamızın reklamlarının yapıldığı basit bir bülten değil, dekorasyon adına ne varsa okuyucularla paylaşabileceğimiz geniş bir yelpazeye yayılmış konuların işleneceği tarafsız ve mükemmel bir kaynak dergi olacak.” dedi


Sadece mobilya ve dekorasyon değil, yaşamın içinde insanların yüz yüze olduğu birçok sosyal ve kültürel konunun da işleneceği  Asortie Life geniş bir  içeriğe sahip olacak.


Güncel, modern, kentli, yenilikçi, genç, yaratıcı, cesur ve ilham verici "Asortie Life" için biraz daha sabır.Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol