mobilya ara
Mobilyalarımızın Kalitesiyle Irak'a Çıkarma Yaptık

Merkezi Gaziantep'te bulunan Divan Home Şirketler Gurubu'na bağlı olarak Irak'ta faaliyet gösterecek aynı zamanda, Irak'ın en büyük distribütör firması da olucak olan Diwan Land mağazalar zincirinin açılışı gerçekleşicek. 

 
Irak'a gidicek olan heyet Alfemo Mobilya, Çağ Mobilya, Gala Mobilya, Çilek Mobilya, Kilim Mobilya, Donami Mobilya, Erdem Mobiya, Koleksiyon Mobilya, Sağlamcılar, Nesli Mobilya, PakPen, Öz Tiryakiler, Özdilek ve Divan Home firmalarının yönetim kurulu başkanlarından oluşuyor. Heyete AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan başkanlık edecek. Erdoğan, "Birçok sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de dünya devleriyle boy ölçüşmeyi başaran Türk mobilya sektörü bugün dünyanın birçok ülkesinde mağazalar zinciri açarak her biri kendi alanında önemli markalar haline gelmiştir. Türk firmalarının farklı ülkelerinde kendi markaları altında zincirler kurması Türk sanayisinin artık markalaşma bilincini başarıyla sürdürdüğünü göstermektedir." dedi. 
 
 
Ortadoğu'nun İhracat Merkezi: Gaziantep
 
Türkiye'nin Irak'taki en büyük showroomu olma özelliği taşıyan Diwan Land'ın açılışı hakkında da bilgi veren Erdoğan, "Diwan Land bünyesinde Türkiye'den 14 büyük firmanın Showrromlarının toplu açılışlarını gerçekleştireceğiz. 12 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulan ve Türkiye'nin başka ülkelerdeki en büyük mobilya merkezi olma özelliği taşıyan Diwan Land'ın açılışına Irak bürokrasisinden de büyük katılım olacak. 14 büyük firma yönetim kurulu başkanlarından oluşan 30 kişilik sanayi ve iş adamımızla birlikte Türkiye'nin Irak'a olan ihracatının arttırılmasını desteklemek için gidiyoruz. Gaziantep bu anlamda Türkiye'nin ihracat payının önemli bir bölümünü gerçekleştirecek özellikle Ortadoğu ülkelerine en çok ihracat yapan iller arasında lider konumundadır" dedi. 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol