mobilya ara
Afrika Ülkelerinde ASORTİE açılımı !

ASORTİE AFRİKA ÜLKELERİNDE SAFARİYE ÇIKIYOR!
 
Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yaptığı önemli ihracatlar ile dikkat çeken Asortie Mobilya, geçtiğimiz aylarda Nijerya’da yapmış olduğu ar-ge çalışmaları ve ticari bağlantıların sonucunu aldı. Yaklaşık bir ay önce Afrika’nın en önemli ülkelerinden olan Nijerya’ya ilk konteynırını gönderen Asortie, bu ay Nijerya  ve Kamerun ile yapmış olduğu ticari anlaşmalar çerçevesinde ikinci konteynırını da gönderdi.

 

 
Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Gafur YILMAZ konu ile ilgili yaptığı açıklamada; Batı Afrika ülkelerinin, mobilya sektöründe önemli bir pazar olduğunu ve bu fırsatı değerlendirip Batı Afrika mobilya sektöründe klasik mobilya tarzında söz sahibi olmak istediklerini söyledi. Şimdiye kadar Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki toplam 12 ülkeye ihracat yaptıklarını ve bu sayıyı 2012 yılında mümkün olduğu kadar artırmayı hedeflediklerini vurgulayan Gafur YILMAZ , bu başarıyı verimli çalışmak ve müşteri beklentilerini iyi analiz etmekle yakaladıklarını belirtti.

 

YILMAZ , konuşmasının devamında “Batı Afrika ülkeleri bizim için çok önemli bir pazar, geçtiğimiz yıllarda Orta Asya ülkelerine yapılan ihracatlarda düşülen hatalara bizim düşmememiz lazım. Biz her şeyden önce müşterilerimizi bizden bir kez ürün alan ve artık ileriye dönük ilişkilerimizin olmadığı nsanlar olarak görmüyoruz. İhracat yaptığımız ülkelerdeki müşterilerimiz bizim dostlarımız oluyor. Bize güveniyorlar. Hatta birçok müşterimiz bazı ürünlerimizi görmeden veya sadece resimlerini görerek dahi sipariş verebiliyor. Bu güveni sağladığımız için çok mutluyuz. Şimdilik sadece 12 ülkeye ihracat yapıyoruz ama yıl sonuna kadar bu sayıyı 18’e çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

 

1965 yılından itibaren faliyetlerini sürdüren Asortie Mobilya bugün sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Masko'da ki 1350m2'lik göz alıcı mağazası; 22 personeli ile çalışmalarını devam ettiriyor. 

Çok kısa sürede sektörün saygın firmaları arasında anılmalarını, ilkeli ve dürüst ticari anlayışlarıyla bağdaştıran Gafur YILMAZ , Asortie Mobilya olarak detaylara verdikleri önemin ürünlerinin kalitelerine yansıdığına da değindi.

Gafur YILMAZ  yaşam mekânlarını, profesyonel bir mimari kadro ile dekore ettiklerini ve tamamen müşterilerin beklentileri doğrultusunda mekâna en uygun ürünleri seçtiklerini ve bu ürünlerin imalatını da kendileri yaptıkları için, müşterilerine daha cazip fiyatlar sunabildiklerini vurguladı. Siz de bu ihtişamı evlerinize taşımak isterseniz Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.   

 

 


 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol