mobilya ara
Türkiye Mobilya Merkezi'nden Masko Yönetimine Başarı Ödülü!

TÜRKİYE MOBİLYA MERKEZİ'NDEN MASKO YÖNETİMİNE BAŞARI ÖDÜLÜ!


Dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko'da faaliyet gösyeren tüm mobilya markalarının sahiplerinin ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleşen ve geleneksel hale gelen masko yemeğine katılım büyüktü. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliği organize eden Masko Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hasan Karcı, yaptığı konuşmada; bu tür organizasyonları devam ettirmeyi planladıklarını söyledi.

 Gecede, mobilya sektörüne ve Masko’ya yaptığı katkılardan dolayı da TÜRKİYE MOBİLYA MERKEZİ Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Yılmaz’dan bir başarı plaketi alan Karcı, turkiyemobilyamerkezi.com’un tüm mobilya firmalarını tek bir çatı altında toplayarak sektörde önemli bir boşluğu doldurduğunu, tüketicilere firmalar ve ürünler arasında bir seçim imkanı sağladığını söyledi. Türkiye Mobilya Merkezi’nden aldığı başarı ödülünün kendisi için büyük bir önem taşıdığını vurgulayan Karcı, tüm Türkiye Mobilya Merkezi yönetimine ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Konuşmasının devamında, sektörde reklam ve tanıtım faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğuna değinen Karcı, sektörel gelişime önem veren, özellikle Türkiye Mobilya Merkezi gibi, satıcılar ve müşterileri tek bir çatı altında toplayan organizasyonların çok önemli olduğunu vurguladı.

 

Tüm mobilya üreticilerine ve satıcılarına Türkiye Mobilya Merkezi gibi kurumlarla ortak çalışmalar yapması gerektiğini söyleyen Masko Yönetim Kurulu Başkanı Karcı, Masko olarak da kendi tanıtım ve reklam faaliyetlerinde Türkiye Mobilya Merkezi'ni önemsediklerini belirtti.

 

Ödül aldıktan sonra, Türkiye Mobilya Merkezi'ne tekrar teşekkür eden Karcı, bu ödülden dolayı çok memnun olduğunu ve ödülün anısını asla unutmayacağını da ifade etti.


 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol