mobilya ara
ÜRÜN GRUPLARI ALT MENU
Masko Mobilya Kenti

Dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO,  778 mağazası, binlerce çeşit mobilyası ile  yılın 365 günü dünyanın her yerinden gelen mobilya tutkunlarını konuk ediyor..

 

MASKO, dünya mobilya devleri arasında Türkiye’yi bir numaraya taşımayı başardı. Son zamanlarda, dünyanın mobilya başkenti kabul edilen İtalya'daki firmaların dahi Türkiye'ye gelip Masko'dan ürün almaya başlamaları bu durumun en açık bir göstergesidir.

 

Haftasonu, ve resmi tatillerde de açık olan MASKO, konumu itibariyle ulaşımın çok rahat olduğu İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin hemen yanında sizleri bekliyor.

 

 

 

Türkiye'de mobilya sektörünün önemli duayenlerinden biri kabul edilen Hasan KARCI'nın başkanlığındaki bu işe gönül vermiş, uzman bir kadro ile yönetilen MASKO Mobilyacılar Sitesi, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olma özelliğine de sahiptir. 440.000 metrekare alana sahip olan MASKO’da Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış mobilya firmaları bulunmaktadır.

 

Gelen misafirlere, konforlu ve güvenli bir alışveriş imkânı sağlayan MASKO, sahip olduğu 43.000 metrekare sosyal alanı ile konukların alışveriş yaparken keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor. 24 saat profesyonel güvenlik tarafından kontrol altında tutulan MASKO, ayrıca sahip olduğu geniş yolları ile de müşterileri otopark gibi sorunlarla karşı karşıya bırakmıyor.

 

MASKO’nun hedefi; sadece yerli tüketiciye değil, bugünkü ihracat kapasitesini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir mobilya merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı katma değeri maksimum oranda arttırmaktır.

 

 

 

Çağdaş teknolojinin tüm imkânlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden fiyatları ile zengin mobilya çeşidinin yanında; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.

 

Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO’da, futbol, basketbol sahaları, lokantalar, büfeler ve cami bulunmakta, kolay otopark imkânının yanı sıra yemyeşil açık alanlar, dinlenme parkları da oluşturulmuş, hem siteyi ziyaret edenlerin,  hem de tüm çalışanların gönül rahatlığı ve huzur içinde bulunması sağlanmıştır. MASKO’nun yöneticilerinin kültür ve sanata verdiği önemle, dünyaca ünlü sanatçıların resitaller verdiği, sergilerin açıldığı çok amaçlı Toplantı ve Konferans Salonu da bulunmaktadır.

 

Güleryüzü  ile  MASKO  MOBİLYA  KENTİ, çağdaş  Mobilya  Kenti  olmasının  yanı  sıra, hoşgörülü, anlayışlı  ve  medeni  tüm  çalışanları  ile  yarınlarından  emin.

 

 

 

 

DİĞER MOBİLYA ÇARŞILARI


Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol