mobilya ara
Türkiye'nin en büyük online mobilya showroomu büyüyor.

MOBİLYANIN WEB ARESİ:  TURKİYEMOBİLYAMERKEZİ.COM


"mobilyanın web adresi" olmak için yola çıkan Türkiye Mobilya Merkezi, yayımlanmaya başladıktan 3 gün sonra 50. firmasını da ekledi.


Çok kısa sürede mobilya sektöründe yoğun bir ilgi uyandıran Türkiye Mobilya Merkezi'nin en büyük özelliği, üye firmalara 365 gün 24 saat açık bir mağaza imkanı sunmasıdır.

Ayrıca, zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde mobilya almak isteyen tüketicilere, şehrin dört bir yanına dağılmış mobilya firmalarına gitmeden, internetin olduğu her yerden kolayca mobilya seçimi yapmasına ve seçtiği ürünleri birbirleri ile karşılaştırma imkanı sunmaktadır.

TMM'yi gezen tüketiciler, oturdukları yerden sıcak kahvelerini yudumlayarak Türkiye'deki tüm mobilya ve aksesuar firmalarını ve onbinlerce ürünü en iyi görselleri ile gezebiliyorlar.

AyrıcaTMM'de gezen bir tüketici sevdiği ürünü arkadaşları ile paylaşarak fikir alışverişinde bulunma şansına da sahip.  Oysa mobilya almak için dışarı çıktığınızda kaç arkadaşınızı yanınıza alabilirsiniz ki?

Türkiye Mobilya Merkezi'nin tüketicilere sağladığı bir güzel avantaj ise;  çeşitli dönemlerde yapmış olduğumuz promosyon ve kampanyalarla çeşitli indirimler ve hediyeler kazanma şansını yakalamalarıdır.

Şimdi sadece Türkçe dil desteği olan sitemiz çok kısa sürede, Turkey Furniture Center adıyla İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Kazakça ve Arapça da yayınlanacak. Böylece Türkiye Mobilya Merkezi, sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada önemli bir mobilya portalı olacak.

Sizde Türkiye Mobilya Merkezi'den mobilya sektöründe tüm olup bitenlerden ve kaçırılmayacak kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, web sayfamızdaki E-Bülten Üyeliği linkini tıklayarak sadece 10 saniyenizi ayırıp üye olabilirsiniz.

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol