mobilya ara
Tek Kişilik Ev Mobilyaları

 

 TEK KİŞİLİK EV DEKORASYONU

 

Tek kişilik daire geleneği gün geçtikçe yayınlaşıyor. Tek başınıza stüdyo veya 1+1 seçeneğindeki ufak bir eve taşındınız. Peki evinizi nasıl dekore edeceksiniz? İşte tek kişilik, ufak bir evi dekore etmenin püf noktaları...

 

Tek başına bir hayat sürmek isteyenler genellikle stüdyo tipi veya 1+1 seçeneğindeki daireleri tercih ederler. Bu ufak daire tiplerinde salonunuzu, oturma ve televizyon odası gibi döşemek yerine hem çalışabileceğiniz hem yemeğinizi yiyebileceğiniz hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir yaşam odası haline dönüştürün. Tabi bunun için evinizi dekore ederken uygun mobilya ve dekorasyon ürünlerini kullanmanız gerekiyor.

 

Stüdyo ve 1+1 seçeneğindeki daireleri dekore ederken en fazla dikkat edilmesi gereken alan salonlardır. Salonunuzu dekore ederken ilk olarak dinlenme alanınızı oluşturun. Bunun için kanepenizi seçerken, yatak haline dönüşebilen modelleri tercih edin. Son dönemde trend olan kahve sehpanızı da salonunuza koymayı unutmayın.

 

 

Fonksiyonel bir kahve sehpasıyla, hem misafirlerinize ikramda bulunabilir, hem de dergilerinizi nereye koyacağınızı düşünmezsiniz. Dağınıklığınızı ortadan kaldırmak için ise bol raflı TV ünitesi ve kitaplık kullanın. Bunun yanı sıra salonunuzda kullanacağınız dekoratif kutular, yaşam alanınızı şık göstermenin yanı sıra, dağınıklığı da ortadan kaldıracaktır.

Yemek masanızı seçerken, sadece adının yemek masası olmasına özen gösterin. Unutmayın ki o masada yemek yemenin dışında proje çalışmalarınızı yapacak, arkadaşlarınızla masa üstü oyunlar da oynayacaksınız. Bu nedenle yemek masanızın fonksiyonel olmasının önemi büyük.

 

 

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol