mobilya ara
Mobilyanın Öncüsü

 EVİNİZİ NEŞELENDİRİCEK TAKIMLAR

Josephine koltuk modelleri sıradışı ve diğer koltuklardan farklı şekilleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle şıklık ve zerafeti ev dekorasyonunda ön plana çıkartmak isteyenlerin tercihleri arasında bulunan josephine koltuklar rahatlıkları salonunuzda yer alabilir. Bu mobilyala klopatra koltuğu veya uzanma koltuğu olarakta isim verilmektedir. 

 

Klasik modellerden farklı olan sıradışı çizgileri farklılık yaratıyor. Josephine koltuk modeli gunun yorgunlugunu üzerinede atabilmek için uzanma koltuğu olmaktadır. Josephine koltuk modleler hem klasik hemde spor tasarımlar olabilir. 

Evinde belli bir stile sahip kişilerin tercih edeceği bir koltuk modeli olmaktadır. Josephine koltuk tasarımlar hem oturma odalarında hemde yatak odasında çok fazla kullanılan tasarımlar arasında yer almaktadır.Josephine koltuklar eskiden günümüze kadar modasını taşıyan bir koltuk modeli olmaktadır. 

Çoğu kişi tarafından günümüzde tercih edilmesede genelde evlerinde özel tasarımlar taşıyan kişiler tarafından tercih edilmelidir. Josephin koltuklar evinize farklı ve sıradışı bir hava katmaktadır.  Yatak odalarınızda joshefine koltuk koyduğunuzda cam kenarında gunun yorgunluğunu atacağınız ve keyf yapacağınız bir uzanma koltuk modeli olmaktadır. 

Josephine koltuk modellerinde en fazla kadife kumaşlı tasarımlar tercih edilmektedir.  Uzanma koltuğunuza uzanıp tv izlemenin keyfini kesinlikle çıkartabileceğiniz bir tasarım olmaktadır.  Josephine koltuğun kendisine has o kadar güzel bir duruşu ve kalitesi varki kesinlikle bayanların gözlerini kamaştıran bir tasarım olmaktadır. 

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol