mobilya ara
Makyaj Masaları

Makyaj malzemeleri... Kadınların vazgeçilmezleridir. Evden çıkarken en azından rujlarını yanlarına almadan yapamazlar. Kendilerini güzelleştirmek kadar şımartmak için de kullandıkları makyaj malzemeleri için yatak odalarının baş köşesinde yer ayırırlar. Kadınların bu tutkusunun farkında olan tasarımcılar, yeni tasarımlarıyla kadınları süper star gibi hissettiriyorlar. 

 
Kadınların asla vazgeçemeyecekleri makyaj, yatak odalarında makyaj masalarının daha keyifli ve şık bir görünüm kazanmasını sağlamakta ve de pozitif bir şekilde güne başlamanıza olanak tanıyabilir.
 
Diğer bir adı  tuvalet masası olan , makyaj masası modelleri  bol çeşite sahip ürünlerden. Cıvıl cıvıl ya da görkemli makyaj masaları yatak odalarına ayrı bir zerafet katıyor. Klasik ya da modern ve estetik görünüşlü modeller... Dikdörtgen, kare, yuvarlak, elips gibi şekillerde tasarlanan ürünler.. İsteğe göre yatak odanızda yer kaplamayacak kadar küçük modeller de mevcut. 
 
 
Geniş yatak odaları için bol aksesuarlı modeller de mevcut. Her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş, 3 aynalı ve çekmece detaylı masalar...
 
Led aydınlatma sistemli tuvalet masaları, görsel olarak masasına ihtişam katıcak. Ayrıca renkli ürünleri de tercih edebilirsiniz. Tabii yatak odanızla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. En çok tercih edilen ürünler arasında ferahlık ve şıklık kattığı için beyaz makyaj masaları tercih ediliyor. Ahşap, cam, metal gibi malzemelerden üretilen ürünlerde odanıza estetik katacak.
 
 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol