mobilya ara
Ev Dekorasyonu

Yeni bir eve taşınmak sanıldığı kadar kolay değildir. Evinin her köşesinde doğru dekorasyon tercihlerini görmek isteyenler için durum daha da zor hale gelir. Dekorasyona başlamadan önce hangi odanın kime ait olarak kullanılacağını belirlemek gerekir. Evin salonları önceden bellidir zaten. Bu nedenle ilk başta salondan başlamakta yarar vardır. Daha sonra yatak odası, çocuk odalarının dekorasyonuyla devam edilebilir. 

 

Modaya ayak uydurmak yerine beğendiniz parçaları almanızı tavsiye ediyoruz. Moda sürekli yenilenen, zamanla değişen bir şey olduğundan; modaya göre dekorasyon yapmak kısa bir zaman sonra eşyalarınızı değiştirme gereği duymanıza neden olacaktır. Sürekli mobilya değiştirecek bütçeniz yoksa, dekorasyon konusunda modayı bir kenara bırakın. Salonda klasiğe, yatak odanızda ise modern eşyalara yer verebilirsiniz. Yalnız uyum sizin için önemliyse, bütün odaların birbiri ile bağlantalı olmasına dikkat edin.
 
 
Mobilya seçiminde evi doğru tanımak gerekir. Evinizi tanımayarak yapacağınız seçimler; geniş evlerde istediğiniz gibi hareket etmenizi engelleyen alanların oluşmasına  , dar alanlarda ise kötü bir alan kullanımına yol açabilir. Tabii doğru tercihlerle de dar alanları geniş kullanım alanlarına dönüştürmek de mümkün. Şimdilerde tasarımcılar özellikle dar mekanlar için az yer tutan, çok kullanışlı eşyalar üretip kullanıcıların hizmetine sunuyorlar.
 
Rahatlık ve konforu evinize taşıyan, fonksiyonlu ürünler evinizi daha da kullanışlı hale getirecek. Mesela; istediğiniz zaman parçalara parçalara bölünebilen çalışma masası; hem dağınıklığı önlüyor hem de size farklı kullanım bölümleri sunuyor. Dilediğiniz zaman uzatabileceğiniz bir koltuk grubu, kalabalık ziyaretlerde kurtarıcınız olabilir. 
 
 
Az ışık alan evler için koyu renkler yerine daha açık renklere sahip ürünler seçmek daha uygun olacaktır. Duvar renkleride aynı şekilde açık tonlarda kullanılabilir. Oda dekorasyonunda eşyalar kadar aksesuarlarında önemli olduğunu unutmamak gerekir. Oda dekorasyonunun en önemli kısımlarından olan salon dekorasyonunda, farklı kombinler yapılarak şık tasarımlara imza atılabilir.
 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol