mobilya ara
Duravit Ahşap Banyo Mobilyaları

Banyolar için geniş ürün yelpazesi sunan Duravit; şimdilerde ise ahşabı banyolarla buluşturuyor. Kişisel yaşam ve dinlenme yerleri olan banyolar, seramik ve ahşabın sıcaklığı ile kombinleniyor. 

 

Duravit'in yeni ürün tasarımlarında Philippe Starck, Sieger Design ve EOOS gibi endüstriyel tasarımın duayenleri ile çalışan Duravit’in Puravida, Fogo, X-Large, 2nd Floor, Happy D., MirrorWall, Starck 1.2.3, Starck X ve D-Code banyo mobilyaları, banyolarda sihirli dokunuşlar gerçekleştiriyor.
 
     
Büyük küçük fark etmeden her büyüklükteki banyolara uygun ve her beğeniye hitap eden banyo mobilyaları tasarlayan Duravit, tasarım ve işlevselliğin yanı sıra sıcak renk alternatifleriyle de dikkat çekiyor.
Duravit, banyodaki sıcak havayı belirginleştirmek için açık meşeden Amerikan kiraza, gül ağacından abanoza uzanan gerçek ahşap kaplama renk yelpazesi sunuyor. Yelpazeye son eklenen ahşap kaplama seçeneği ise Antrasit Meşe. Ayrıca açık akçaağaçtan, tik ve vengeye uzanan dekor kaplama seçenekleri de mevcut. 
 
 
Ahşap yüzeyler banyoya kendine has bir hava verirken, aynı zamanda ürünler arasında da bir bağlantı kuruyor. Ahşap dolaplı lavabo, ahşap panelli duş teknesi ya da küvet, kendi rafları ve çekmeceleri ile bağımsız birer ünite oluyorlar. Bu bütünlüğü, ekstra saklama alanı sağlayan boy dolapları ve hareketli dolap üniteleri tamamlıyor. Böylece, banyoda tüm ürünlerin uyumlu olduğu ve her şeyi derleyip toplayan, kendi stiline sahip bir kombin oluşuyor. 
     
Banyo mobilyaları ıslak mekan kullanımına uygun hazırlandığı için tümü ıslaklık ve neme karşı dayanıklı. Yine de ahşap yüzey uzun süre suyla temas etmemeli, ıslandığında yumuşak bir bezle kurulanırsa mobilyanın ömrü uzar.
 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol