mobilya ara
Çininin Ahşapla Buluşması

İznik'te bir çiftlikte mobilya üretimi yapan girişimci çift Hasan Kara ve Fatoş Görce Kara, İznik çinisini, mobilya ile birleştirdi. Mobilya sektöründe ilk defa koltuk ve kanepe tasarımlarında çini kullanıldı. Mobilyanın ahşabı da çiniyi de tamamen el işçiliğiyle üreten çift; iç dekorasyonda yeni bir çağa öncülük yapıyor...

 
Çiniyle mobilyayı birleştirip sektöre yeni bir soluk getiren firma, Bursa'nın İznik kentinde hem kentin çinisinin ayakta kalmasına katkıda bulunuyor hem de tamamen el işçiliği olan ahşap oymacılığı ile antika eserleri aratmayacak ürünler ortaya çıkartıyor. Koleksiyonlar ustaların ve firma sahibi Hasan Bey'in ortak çalışmaları sonucunda ortaya çıkıyor. Koleksiyonları arasında koltuk, kanepe, berjer, sehpa, yemek odası ve konsol bulunan One&Only firması klasik stilde mobilyalar üretiyor. İsteğe göre kişiye özel sadece ahşap ya da hem ahşap hem çini desenli mobilyalar üretebiliyor. 
 
 
A new perspective, a new stayla.
Again massive...
 
The entrepreneur couple Fatoş Görce Kara and Hasan Kara do a Furniture production bussiness on their farm land in the city of Iznik. They combined İznik's ceramics with woodcarving on the furniture industry for the first time in the world. They are a pioneer on creating a new style for the interior decoration with handmade carving produces. One&Only brings a different perspective to a Furniture World. Company produce the wood carving furniture with completely hand crafting antique works-like and ceramics art of İznik, Bursa's of which will be more common in the city and that comes on...
 
Collections is getting produced by the owner of the company's own designs with the Professional team works for One&Only has attended to the many trade fair with many designs. Although One&Only is 1.5 years old; is developing very fast by expanding to overseas. First exports to Egypt. Company produces classical style furnitures. There are sofas, seats, armchairs, wings-armchairs, coffee table. Center Tangle among the One&Only collections.All are customized products One&Only will bedroom, dining room and home accessories to the collections soon. 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol