mobilya ara
Çağdaş Gereksinimlere Geleneksel El İşçiliği

İtalyan kalitesinin önde gelen isimlerinden Maison Bizzotto, çağdaş gereksinimlere geleneksel el işçiliği ile cevap vermeye devam ediyor. 

 

50 yılı aşkın süredir kalitesinden ödün vermeden hizmet veren Maison Bizzotto'nun yeni koleksiyonu Sidney ile sezonu karşıladı. Aslında firma Sidney koleksiyonunu daha önce de piyasaya sürmüş; şimdi ise koleksiyonunu tasarım dünyası ile çevreci anlayış arasında yeni bir sinerji yaratmak maksadıyla daha da genişleterek tekrar gün yüzüne çıkardı. 
 
 
Maison Bizzotto, Milano Fuarı'nda sergilediği yıldızlı geometrik tasarımı ile çağdaş çizgideki her oda için ideal bir seçenek sunuyor. Modüler raf çözümü Pandora ise sekiz köşeli yapısı ile dikkat çekerken; aynı zamanda her zevke göre dekorasyon alternatifi sunmasıyla keyif verici ve eğlenceli mekanlar için vazgeçilmez bir tasarım haline dçönüşüyor. 
 
DESGINS GOING BEYOND THE ORDINARY
 
For over 50 years Maison Bizzotto has been creating furnishing elements that are true symbols of the superior quality of furniture Made in Italy, while proudly maintaining the features of fine hand craftsmanship.
 
 
The Sidney collection, already greatly admired in the past years, is further expanded to become the bearer of the new message launched by the company: to create a synergism between the world of ecosustainability, the blue economy and the world of design. The complete Diamond line that ture Fair, with countless ideas through a complete collection designed to enhance the living space.
 
The Pandora line. The modularity of the octagonal elements presented in two sizes makes it possible to create playful, unexpected shapes combining, separating and reutining individual elements.
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol