mobilya ara
Yuvarlak Yataklar

Yatak odaları, evlerin dekorasyonunda en fazla önem verilen yerlerin başında geliyor. Klasik, olağan yatak odası modellerinden sıkılan bayanlar için alternatifler yaratan firmaların yeni ürünlerinden birisi de yuvarlak yataklar. Modern çizgilere sahip bu yatak modeli, odada tek başına dursa bile odanızı şık ve gösterişli gösterir. Bir çok ünlü tasarımcının özel hazırladığı yuvarlak yatak modelleri ünlü simalar arasında da oldukça yaygın kullanılan bir ürün. 

 

 
Yuvarlak yatak modelleri tasarlanırken hem rahat hem de şık olmasına dikkat ediliyor. Her renkte tasarlanan yataklar bir çok çiftin de tercihi. Yuvarlak yatağa gönül vermiş olanların bilmesi gereken en önemli unsur ise eğer çift kişilik bir yuvarlak yatak istiyorsanız, rahat yatabilmeniz için hayli büyük bir model tercih etmeniz gerektiği... Bu sebeple genellikle yalnız yaşayanların tercihi olan yuvarlak yataklar, girdikleri her eve ihtişam katıyor. Genellikle beyaz,kırmızı, gri ve siyah renklere bu model yataklarda sıkça rastlıyoruz. Deri de sıkça kullanılan malzemeler arasında yer alıyor.
 
 
Gelişmiş teknoloji ile hazırlanmış yuvarlak yatak modelleri, orta gelirli kullanıcıya hitap ediyor. Hareketli olarak dizayn edilen modeller sayesinde yatağınızı istediğiniz yere döndürebiliyorsunuz. Yatağı nasıl kombine ediceğim diye düşünenler için ise yuvarlak yataklı yatak odası takımları mevcut. Rahat kullanışı ve odaya kattığı modern hava nedeniyle yuvarlak yatakların modası geçmeyeceğe benziyor. 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol