mobilya ara
Yeni Yaşam Alanımız Banyolar

Artık banyolar sadece banyo yapılacak ve ya duş alınacak yerler olmanın çok dışında. Aktif sağlık bakımını teşvik eden ve de çok işlevli ürünlerler de maksimum konfor sağlayan bir yaşam alanı olması yönünde giderek artan bir eğilim var. Firmalar da kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarını görmezden gelemiyor. Her geçen gün daha da gelişen; aynı zamanda görsel çekiciliği olan banyo tasarımlarıyla kullanıcın talebini karşılamaya çalışıyorlar. 

 
 
Sadece Banyo Değil; Bir Yaşam Alanı 
 
Günümüzde banyolar yaratıcı tasarımcılar sayesinde alışılageldik designlarından çok uzakta; yep yeni bir form kazanmış durumda. Bir oda gibi tasarlanan, ıslak ve kuru alanların belirlenebildiği banyolar artık hayal değil. Duravit ve Sieger Design taradından geliştirilen 2nd Floor banyo serisinde banyo alanında alışıldık duvar boyunca uzanan yapılara sadık kalmanıza gerek yok. Önde dört çekmece, arkada ışıklı bir raf içeren; bir oda bölücü olarak tasarlanmış banyo alanı hem bol miktarda saklama alanı sunuyor hem de banyo tasarımda yepyeni olasılıkların önünü açıyor. Duvara 90° açıyla konumlanmış bağımsız bir unsur olarak odanın içine doğru serbestçe uzanıyor. Buna eşlik eden tavandan asılı aynalar ise estetik kazandırıyor. Sürgülü ayna kapıları ve iç aydınlatması olan 10 cm genişliğindeki boy dolabı da bu yaşam alanının kalitesini arttırmaya yönelik bir diğer çözüm. Banyoda ki kaliteyi arttıran bir diğer çözüm ise  kullanılan malzemelerin kalitesi. Kaliteli ahşap cilaların kullanıldığı banyo mobilyası banyoya gerçek bir sıcaklık ve kişilik kazandırıyor. 
 
Kişiye Özel Spa Merkezi
 
İnsanlara kaliteli yaşam bilinci yerleşmesi sonucu, banyolar artık aktif sağlık bakımı yeri haline geldi. Eoos bu ihtiyacı karşılamak için 120x120 cm'lik modern bir sauna tasarladı. Alternatif soğuk ve sıcak uyarıcıları otonom sinir sisteminin dengesini geri kazandırıyor. Kan damarlarının çeperlerine egzersiz yapıyor ve yüksek tansiyonun nedenlerini ortadan kaldırıyor. 
 
Düzenli buhar banyoları bağışıklık sistemini harekete geçiriyor; kasların yenilenmesini sağlıyıp, cilt metabolizmasını uyarır. Duravit'in sunduğu banyolarda ve havuzlarda farklı masaj sistemleri, kas gevşetmeden canlandırıcı banyoya kadar uzanan ve istenirse renkli ışıklarla ve müzikle zenginleştirilebilen çok çeşitli su masajı etkinlikleri bulunuyor. 
 
 
Maksimum Konforun Keyfini Çıkarın
 
Eroos tarafından tasarlanan Nahho yüzme küvetinde ağırlıktan kurtulmanın verdiği gevşeme hissi müzik ve hafif ışıkla bir arada yaşanıyor. OpenSpace duş bölmesi kullanım sonrasında geriye doğru katlanıp duvara dayanan bir panel görevi görüyor. Yine Eroos tasarımı olan deri kaplı güvertesi bulunan Sundeck banyolar ve havuzlar kolayca geniş güneşlenme alanlarına dönüşebiliyor. 
 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol