mobilya ara
LOVE WAVE İLE MASAJ KEYFİNİ UYKUDA YAŞAYIN!

Türkiye'nin masaj koltuğunda lider firması Cellini, insan eli gibi masaj yapabilen tek yatak modeli Love-Wave ile kaliteli uyku özlemi çeken müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. 

 

Love-Wave ile Oturuş ve ya Yatış Pozisyonunu Milimetrik Olarak Ayarlayın

 

Love-Wave'in insan eli gibi masaj yapıyormuş hissi vermesi sağlayan özel hava yastıkları var. Bu hava yastıkları sayesinde masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırıyor. Hücrelerin canlanmasını sağlıyor böylece kullanıcı daha sağlıklı bir vücuda sahip oluyor. İki ayrı yatak ve bazadan oluşan Love-Wave, elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası ile sırt ve ya ayak kısmı aşağı ve yukarı olarak istenilen açıda ayarlanabiliyor. Love-Wave oturuş ve ya yatış pozisyonunu milimetrik olarak ayarlamanızı sağlıyor. Bu özelliği de masaj severlerin kitap okurken ya da televizyon izlerken de rahat etmesini sağlıyor.

 

 

 

 

Alerjik Reaksiyonları Ortadan Kaldırıyor

 

Love-Wave yatak modeli küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek alerjik reaksiyonları ortadan kaldırıyor. Müşterilerine konfor sağlamak amacıyla tasarlanmş yatakda bulunan hava kompresörleri, hava yastıkları ve vibrasyon sistemi sayesinde tüm bedene masaj uygulayabiliyor. 

 

 

Leo-Wave ile Omurga Sağlığına Tam Destek

 

Köpük malzemesinin yapısında bulunan mikro delikler vasıtasıyla da vücudun hava almasını sağlıyor. Bu da uyku esnasında oluşan terlemeyi önlüyor. Isıya duyarlı ve hafızalı köpük malzeme ile vücudun uygulamış olduğu basıncın dağılımı en iyi şekilde sağlanabiliyor.Baskı alanı oluştuğunda yükü bütün aana dağıtana kadar esneyerek omurganın doğal pozisyonunu almasına yardımcı oluyor. Kullanıcı da omuz, sırt ve bel ağrılarından arınarak kaliteli uykunun keyfini sürüyor. Love-Wave'i yaptıkları bununla da sınırlı değil. Bu teknoloji harikası yatak aynı zamanda gerlimi azaltarak uykusuzluk, uyuşma ve horlama gibi tüm uyku problemlerini ortadan kaldırıyor.

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol