mobilya ara
Yaşam Mekanlarını Zenginleştiren Zarif Tasarımlar

ASORTİE MOBİLYADAN YAŞAM MEKÂNLARINA ZARİF DOKUNUŞLAR...

Göz kamaştıran desenler ve el oymaları ile zenginleşen ve uzun bir emeğin ürünü olan klasik mobilyalar, mekanların en süslü parçaları olma özelliklerini günümüzde de devam ettirmektedir.
 
Son dönemde mekanların dizaynında oymalı ve varaklı kollu  klasik berjerler ön plana çıkıyor. Süsledikleri ortamda yemek odası takımı, yatak odası takımı ve diğer mobilyalarından daha az yer kaplamalarına rağmen daha çok dikkat çekmektedirler. Özelliklede kahve ve istirahat mekanlarında kullanılan berjerlerde ve bu berjerleri tamamlayan sehpalarda kullanılan nostaljik pastel renkler dikkat çekmektedir.
 
Son zamanlarda klasik berjerlerin yanında en fazla kullanılan bir diğer ürün ise, yine berjerlerde olduğu gibi oymalı, varaklı ve çok emek isteyen dresuarlardır. Özellikle modern ve klasik tarzın sentezi ile üretilmiş ayna çerceveli dresuarlar mekanları daha gösterişli hale getirmektedir.

 Yaşam mekânlarını süsleyen o muhteşem tasarımlardan bir tanesi  Asortie Mobilya’nın 2012 koleksiyonunda klasik severlerin beğenisine sunduğu ve Şehzade adını verdiği ürün. Titiz bir çalışmanın sonucu ortaya çıkan bu ürün uzun süre adından bahsettireceğe benziyor.


Altın varak uygulamanın çokca kullanıldığı ve tamamen el oyması olan Şehzade Koltuk Takımı, 2 adet kanepe, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadan oluşuyor. Asortie Mobilya’nın istenilen renk ve ölçüde, kişiye özel olarak üretebildiği koltuk takımının fiyatı ise oldukça ekonomik.

 

 

Asortie Mobilya, Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1350 metrekare showroomunda sergileridi 50'den fazla ürün ile sizleri bekliyor.


 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol