mobilya ara
DEKORASYONDA ROMANTİZM RÜZGARI ÇOK “ASORTİE” ESECEK!

Yaşam mekanlarının dekorasyonunda romantizm yeniden moda. Fakat eskiye nazaran daha klasik tasarımların tercih edildiği yaşam mekanları altın ve gümüş varak uygulamaları ile zerafetin doruk noktasına ulaşıyor. Genellikle el oyması takımların tercih edildiği mekanlarda eskiye dönüş çok hızlı oldu. Artık gençlerde evlerinin tasarımında klasik mobilya ve aksesuarları tercih ediyor.

İhtişamlı ve göz alıcı mobilyalara sade ve yumuşak formlu aksesuarlar ve açık tonlarda çiçekli tekstiller eşlik ediyor. Kendi içinde ölçülü bir kontrast yaratan bu stili evinizde uygulamayı tercih ediyorsanız işe öncelikle boyanızı yenilemekle başlayabilirsiniz. Krem, şampanya köpüğü ve bej tonları mobilya ve aksesuarların mekan içinde öne çıkmasını sağlayacağından bu tonlara yönelebilirsiniz.

Yarım asırlık tecrübe ile yaşam mekanlarınıza uygun eşsiz tasarımlar üreten Asortie Mobilya, 2012 koleksiyonlarında romantizmi simgeleyen minik desenli kumaşlar ile klasik etkiyi vurgulayan iri desenli çiçekleri mükemmel bir şeklilde kombine etmiş. Bol drapeli klasik perdelere uyum sağlayan kenarları püsküllü oturma grupları ve dekoratif kırlentleri genellikle açık renkli kumaşlar ile uygulayan Asortie Mobilya, mekanların  daha ferah ve iç açıcı olmasını sağlayan tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Şüphesiz evlerde en fazla dikkat çeken eşyalar, yemek odası ve oturma gruplarıdır. Misafirlerinizi ağırlarken kullandığınız bu takımların zarif ve ihtişamlı olması sizi bir adım daha ön plana çıkarıyor. Bu gerçeğin farkında olan Asortie Mobilya, yemek odalarında ve koltuk takımlarında altın ve gümüş yaldızın zenginliğini ön planda tutuyor. 

Artık Klasik Mobilyalar da Çok Rahat

Önceden konforu ve rahatlığı ön planda tutanlar modern, ihtişamı ve zerafeti ö planda tutanlar ise klasik mobilyaları tercih ediyordu. Asortie Mobilya, tasarlarladığı ürünlerde modern mobilyanın rahatlığını ve klasik mobilyanın ise şıklığını ve ihtişamını mükemmel biçimde kombine etmiş. Tasarımlarını doğru ve ölçülü aksesuarlar ile pekiştiren Asortie Mobilya, müşterilerine yemek odası, yatak odası, koltuk takımı gibi ev mobilyaları yanında, mutfak, banyo, ofis mobilyası ve özel tasarım ürünler de sunuyor. Seri üretimden daha çok müşterilerinin yaşam mekanlarına uygun özel tasarımlara imza atan Asortie Mobilya, Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1200 metrekarelik showroomunda özel tasarımlarını müşterilerin beğesine sunuyor.

 
Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol