mobilya ara
Türkiye Mobilya Merkezi İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda!

 

TURKİYEMOBİLYAMERKEZİ.COM İLE DECORATIVE 3-8 NİSAN İNEGÖL MOBİLYA VE DEKORASYON FUARINDA!

 

Bu yıl 27’ncisi düzenlenecek olan ve 180 firmanın ürünlerini tanıtacağı İnegöl Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda TurkiyeMobilyaMerkezi.Com rüzgarı esecek. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok fuara katılan Türkiye’nin en büyük mobilya showroomu TurkiyeMobilyaMerkezi.Com İnegöl Mobilya Dekorasyon Fuarı’na ilk kez katılacak.


Fuarda ziyaretçilere yenilenen web sayfasının tanıtımını yapacak olan TurkiyeMobilyaMerkezi.Com, yeni web sayfasının gerek tüketicilere gerekse de firmalara değer kazandıran yeni özelliklerini anlatacak.

 
Yenilene web sayfası ile İngilizce, Rusça, Azerica ve Arapça yayın yapan ve Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da en büyük mobilya web portalı olma özelliği taşıyan TurkiyeMobilyaMerkezi.Com yenilenen arayüzünde bireysel ve kurumsal kullanıcılarına üyelik imkanı da tanıyor.


Siteye üye olan bireysel kullanıcılar, son trend tasarımlardan, sektördeki tüm gelişmelerden herkesten önce haberdar olacak. Ayrıca beğendiği ürünler ile ilgili yorumlar yapabilecek veya önceden yapılmış yorumları okuyabilecekler. Böylece beğendikleri ürünler ile ilgili farklı bakış açılarından fikir sahibi olma imkânına sahip olacaklar. Böylece 365 gün 24 saat açık olan bu showroomda, mobilya ihtiyacı olan kullanıcılar, yüzlerce markanın tasarladığı binlerce ürünü bir arada görebilme ve birbirleri ile karşılaştırma imkânına da sahip olabilecekler.


Siteye üye olan kurumsal firmalar ise, ürünlerinin tanıtımını kendileri yapacak. Türkiye’de ilk kez uygulanan “Kendi Reklamını Kendin Yap” özelliği ile siteye üye olan mobilya firmaları ürünleri, yeni tasarımları, projeleri ve kampanyaları ile ilgili tüm haberleri kendileri yapacaklar. Böylece duyurmak istedikleri haberleri hiçbir formalite ve bekleme olmaksızın tüm dünya ile paylaşabilecekler. Ayrıca sitenin İngilizce, Rusça, Arapça ve Azerice dillerinden yayımlanan portallarında ürünlerini tüm dünya ülkelerine kolayca tanıtabilecekler.

Gereksiz detaylardan uzak, basit bir arayüz ile tasarlanmış olan Türkiye'nin en büyük mobilya showroomu, kullanıcıların keyifle gezebilecekleri ve her istedikleri ürüne kolayca ulaşabilecekleri bir altyapı ile hazırlanmıştır. İnegöl Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda TurkiyeMobilyaMerkezi.Com’un özelliklerini tanıyabileceğiniz gibi ayrıca Türkiye’nin en kapsamlı mobilya dergisi decorative'i de da tanıtmış olacaksınız.

 


Mobilya ve dekorasyon alanından hayata dokunan her detayın enine boyuna işleneceği, son trend ürünlerin ve fikirlerin okurlarla paylaşılacağı, işin uzmanlarından püf noktalarının inceleneceği, yaşam mekanlarına renk ve konfor katan en yeni tasarımları üreten ve satan firmaların tanıtılacağı Türkiye’nin en geniş kapsamlı dergisi olma yolunda yayın hayatına hazırlanan decorative Avrupa’nın en çok satan dekorasyon dergilerinden bile daha fazla içeriğe sahip olacak olan ama onlar kadar da pahalı olmayacak.


Alışılagelmişin dışında yepyeni bir medya anlayışı ile tasarlanan mükemmel bir dergi olarak tasarlanan decorative, sizi firma reklamları arasında boğan, yönlendirmeci bir anlayışa da sahip olmayacak... Sadece mobilya ve dekorasyon değil, yaşamın içinde insanların yüz yüze olduğu birçok sosyal ve kültürel konunun da işleneceği geniş bir yapım olacak…

 


Gerek TurkiyeMobilyaMerkezi.Com gerekse de decorative hakkında bilgi almak ve mobilya sektörünün bu en büyük iki projesi olan oluşumlarla tanışmak için İnegöl Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda yer alan standı ziyaret etmeniz yeterli.

İfor Fuarcılık tarafından organize edilen Modef İnegöl Mobilya Dekorasyon Fuarı 03.04.2012 – 08.04.2012 tarihleri arasında İnegöl Fuar Merkezi’nde ziyaret edilebilecek. Fuar alanında ev mobilyası, oturma grupları, yemek odası takımı, yatak odası takımı, ofis mobilyaları, bebek mobilyaları, sandalyeler, aksesuarlar, kumaşlar, duvar kağıtları gibi mobilya ve aksesuara ait modern, klasik ve avangarde birçok ürünü bir arada görme şansına sahip olacaksınız.

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol