mobilya ara
Artık almak istediğiniz mobilyayı üç boyutlu olarak görmeden karar vermeyin.

BİLİNÇLİ TÜKETİCİLER ARTIK MOBİLYALARINI İÇ MİMARLAR İLE BİRLİKLE SEÇİYOR!


Mobilya almak gerçekten zor iş bir. Tercih ettiğiniz model evinizde nasıl duracak, aldığınız ürün mağazada çok güzel görünüyordu ama eve gelince acaba nasıl duracak, aldığım koltuk odanın ferahlığını bozacak mı?...

Artık bu soruları aklınıza bir getirmeyin. Çünkü hemen hemen bütün mobilya firmaları artık iç mimarlık hizmeti de veriyor. Siz sadece beğendiğiniz modeli söyleyin yeter.


İç Mimarlar, almak istediğini mobilyanın eviniz için uygun olup olmadığı konusunda sizlere danışmanlık hizmeti veriyor. Hatta evinizin ölçülerine uygun olarak modelleri üç boyutlu olarak tasarlayıp, mobilyalar henüz evinize gelmeden bile siz evinize ne kadar yakıştığını görebileceksiniz. Gerçek birer fotoğraf gibi tasarlanan modelleri, sanki odanızda gerçekten varmış gibi görebilecek ve bu konuda eğitim almış iç mimarların tavsiyeleri ile ideal mobilyalara ulaşabileceksiniz.

İç mimarlar, sanatsal yönü gelişmiş birer konsept danışmanıdır. Onlar sizin için en iyisini tavsiye ederler. İç mimarlar, görsel olarak tasarımların uyumlu bir bütün olmasında size birçok tavsiyede bulunabilirler. Ayrıca sizin hayal ettiğinizi üç boyutlu mimari çizim programları ile kağıda dökebilirler. Böylece sizler mobilyanız eve geldikten sonra karşılaşabileceğiniz olumsuz sürprizlerle yüz yüze kalmamış olursunuz.

Mobilya ve ev dekorasyon ürünleri alırken, mutlaka firmada iç mimar olup olmadığını öğrenin. Unutmayın; estetik ve güzellik ihtiyacına en iyi çözümler üretmeyi prensip edinen bir iç mimar ile hayalleriniz daha çabuk gerçekleşir. Çünkü iç mimarlar, sizin göremediğiniz birçok ayrıntıyı görebilir ve oluşabilecek olumsuzluklara çözüm üretebilir.

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol