mobilya ara
İder Mobilya, İMOB 2012 Mobilya Fuarı'nda !

MODERN MOBİLYANIN LİDERİ İDER MOBİLYA, YENİ KOLEKSİYONLARI İLE İMOB 2012 'DE!

Modern mobilyanın adresi olarak gösterilen ider mobilya İMOB 2012'de farkını gösterdi. Her zevke ve her bütçeye uygun tasarımlarının sergilendiği fuar alanında, klasik fuar anlayışının dışınan çıkna İder Mobilya, ziyaretçilerini kapıda müzik dinletisi ile karşıladı. Ürünlerinin şıklığı ve kalitesi ile gözlere hitap eden İder, müzik dinletisi ile de ziyaretçilerin kulağına hitap etti. İder Mobilya standına giren ziyaretçiler için özel olarak  hazırlanmış olan müzik resitali dinleyicilerden tam not aldı. Dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçilerin geldiği İMOB 2012'de ziyaretçileri ile tek tek ilgilenen İder Mobilya yetkililerinin güler yüzlü yaklaşımları ilgi görüyor.

 

Tüm dünyadaki moda akımlarını takip ederek mobilya tasarlayan İder Mobilya, ürünlerinde Batının modernitesini kendi çizgileri harmanlıyor. Böylece kullanıcılara çok daha estetik ve fonksiyonel ürünler sunuyor.

 

Birbirinden farklı  yeni modellerin sergilendiği İder Mobilya standındaen fazla ilgili Termera Duvar Ünitesi çekti. Klasik duvar ünitesi konseptinin dışında bir hayal gücü ile tasarlanan Termera Duvar Ünitesi, modern mekanlara farklı bir hava katıyor. Salonlarınızı vazgeçilmez kılmak için tasarlanmış olan Termera Duvar Ünitesi ile farklı bir havaya bürünecek olan salonlarınızda zaman geçirmek şimdi daha keyifli. Bunun yanında Efes Duvar Ünitesi, Truva Duvar Ünitesi gibi birçok modele sahip İder Mobilya tv ünitelerinde konfor ve şıklığı tek bir tasarımda yorumlamış.

 

Modern mekanların tasarımında her biri birbirinden mükemmel İder Mobilya tasarımları sizi başkalarından ayıracak özelliklere sahip. Müşteri beklentileri doğrultusunda üretim yapan İder Mobilya, yılların verdiği tecrübe ile sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde rakiplerinden bir adım öne geçiyor.

 

Efes Duvar Ünitesi - 1.200 TL

 

Termera Duvar Ünitesi - 2.750 TL

 

Truva Duvar Ünitesi - 1.450 TL

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol