mobilya ara
İstikbal'den sevgililer gününe özel aşk dolu kampanya!

İSTİKBAL SEVGİLİLER GÜNÜNÜ AŞK DOLU BİR KAMPANYA İLE KARŞILADI

İstikbal Mobilya, tüm showromlarında Sevgililer Günü'ne özel en yeni desenler ve şık modeller ile yepyeni bir kampanya başlattı. Üstelik Axess ile 12 taksit imkanı ve Haziran 2012'de ödemeye başlama fırsatı ile. İşte İstikbal showroomlarından sizin için seçtiğimiz iki adet kampanyalı ürün:BONİTA OTURMA GRUBUSizi mutlulukla saracak bir rahatlık, yepyeni bir şıklık anlayışıyla bir arada. Bonita Koltuk Takımı, özel dolgu malzemesinden gelen ergonomik ve konforlu yapısıyla rahatlığın yepyeni bir şeklini sunuyor.  Sevgililer gününde Bonita’ya uzanın, rahatlığın ve şıklığın tadını aynı anda çıkarın! Bonita Oturma Grubu’nun üçlü koltuk fiyatı 1.402,80 TL iken, ikili koltuk fiyatı 1.153,20 TL’den satışa sunuluyor. 96 cm genişliğe ve 86 cm yüksekliğe sahip Bonita’nın tekli koltuk fiyatı ise sadece 702 TL’den satışa sunuluyor. Üstelik Axess kredi kartına 12 taksit imkanı ile…

 

DİANA OTURMA GRUBUDiana, mekana huzur veren şıklığı, yepyeni tasarımlarla evinizde. Diana Koltuk Takımı, parlak kumaşları ışıltılı tasarımlarla buluşturuyor. Metal işlemeleri ve göz alıcı motiflerinin yanı sıra, özel dolgu malzemesinden gelen konforu ve ergonomik yapısı ile sonsuz bir rahatlık sunuyor. Şıklığın konforla olan en güzel buluşması Diana, evinize yepyeni bir ışıltı getiriyor. Kısa süreliğine kampanyada olan Diana Koltuk Takımı’nın üçlü kanepe fiyatı 1.548,00 TL iken, ikili kanepe fiyatı 1.024,80 TL.  Aynı zamandan yatak olma özelliğine sahip Diana Koltuk Takımı’nın tekli berjer fiyatı ise 705,00 TL… Takımı tamamlayan orta sehpa 316,00 TL’den satışa sunulurken yan sehpaların her biri 167,40 TL.

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol