mobilya ara
İMOB 2012 için geri sayım başladı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK MOBİLYA FUARLARINDAN BİRİ OLAN İMOB 2012 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Bu yıl 31 Ocak - 04 Şubat  tarihleri arasında 8. si düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012 ile tüm profesyonel mobilyacılar ve mobilya görmek isteyen herkes bir araya gelecek.

 İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo'da 120 bin metrekare alanda düzenlenecek olan fuarın geçen yıl düzenlenen IMOB 2011’e göre çok daha ilgi göreceği konuşuluyor.

Türkiyenin önde gelen mobilya firmaları ve markalarının yeni modellerini ve firmalarını kendilerini kendilerine özel kapalı alanlarda tanıtacakları ve tam anlamıyla büyük bir mobilya şöleni yaşanacak olan IMOB 2012'e web sitesi üzerinden kayıt formu doldurulması durumunda ücretsiz giriş hakkı kazanılabilecek. Fuar başlamasıyla online kayıt formu kapanacak girişler ücretli olacaktır.


TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR, İMOB’DA SERGİLENİYOR, DÜNYA’YA SUNULUYOR!

Dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İstanbul Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012, 31 Ocak -04 Şubat 2012 tarihleri arasında tüm mobilya profesyonellerini İstanbul'da buluşturmaya hazırlanıyor. Fuarda geleneksel hale gelen İMOB Tasarım Yarışması, bu yıl da yetenek ve hayal gücünün birleştiği tasarımların mücadelesine sahne olacak.

Düzenlendiği her yıl sektörün gündemine yön veren fuar, 2012 yılında da mobilyaya dair tüm gelişmelerin, yeniliklerin ve fırsatların öğrenildiği yer olacak. ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile düzenlenen fuar, tüm mobilya profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Fuar, 5 gün süresince, 9 salonda, 350'ye yakın katılımcıyla 120 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ilgi gören fuara alım heyetlerinin yanı sıra Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye, Ukrayna, Kazakistan, Nijerya ve Yunanistan'dan da pek çok alıcı grubunun fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Tasarımlar Yarışıyor!
İstanbul Mobilya Fuarı İMOB kapsamında her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen İMOB Mobilya Tasarım Yarışması, bu yıl da fuara heyecan katacak. Yetenek ve hayal gücünün birleştiği pek çok tasarım, mobilya duayenlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Fuara katılan her firmanın katılabileceği yarışma; yemek odası, oturma grubu, genç odası, yatak odası, aksesuar ve en iyi stant kategorilerinde gerçekleşecek.

İMOB 2011'in katılımcı profilinde modern, klasik, eskitme ve modüler mobilya, yatak ve yatak odaları, koltuklar, sandalyeler ve kanepeler, bebek - genç odaları ve mobilya aksesuarları yer alıyor. Ziyaretçi profilini ise mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri başta olmak üzere mobilya sektörü ile ilgili tüm profesyoneller oluşturuyor.

IMOB 2012'ye 29 ülkeden alım heyetleri geliyor!
Yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun ilgi gören İMOB 2012 için, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Almanya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, Katar, Kazakistan, Kenya, Libya, Lübnan, Macaristan, Mısır, Moldova, Romanya, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’da alım heyeti çalışmaları gerçekleştirildi. Bu ülkelerden yoğun bir ziyaret bekleniyor.

 

 

NEDEN TÜRK MOBİLYASI?

Türkiye bir mobilya üretim ülkesidir!
Türk mobilya sektöründe, üretici ve perakendeciler dahil 60.000 ‘i aşkın firma hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Kayseri, İnegöl ve İzmir Türkiye’nin önde gelen mobilya üsleridir. Yeni yatırımlarla üretim kapasitesi her geçen yıl artan Türkiye, dünyanın 5 kıtasında, 173 ülkesine mobilya ihraç etmektedir.

Dünyada bugün üretilen teknoloji, Türkiye’de bugün kullanılır!
Türkiye’deki üreticiler, dünyadaki mobilya teknolojilerini yakından takip ederler. Makine parkurlarını sürekli yeniler, en ileri teknolojiyi kullanırlar.

Türk mobilya tasarımı neredeyse, trend orada olacaktır!
Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen Türk mobilya tasarımcıları, her zaman “trendy” tasarımlar üretirler... 35 üniversitede yer alan tasarım bölümlerinde yetişen binlerce genç tasarımcılar sektöre dinamizm katmaktadır. Türk mobilya sektörü dünyada tasarımlarıyla trend olma yolundadır.

Kalitesiyle etkileyen tasarımlar; uygun fiyatlarıyla da şaşırtır!
Kaliteli malzeme ve orijinal tasarımlarıyla adından söz ettiren Türk mobilyaları, fiyat / maliyet dengeleriyle dikkat çeker. Mobilyada etkili ve profesyonel bir çalışma içinde olan Türk mobilya firmaları kaliteyi her zaman en iyi fiyatla sunar.

Türkiye, tüm pazarların orta noktasındadır!
Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya... Türkiye tüm büyük pazarlar için stratejik bir noktadadır.

Türk firmaları, hızlı ve zamanında teslimat yapar!
Tüm pazarlara yakınlık, yeni teknoloji ve nitelikli istihdamın verdiği güç, teslimatın da çok hızlı ve zamanında olmasını sağlar.

Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü sunar!
Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar. Türk mobilya markaları, konsept bütünlüğü içinde, oturma gruplarından yatak odası takımına, yemek odası takımından genç odasına, hatta aksesuarlara kadar geniş yelpazede üretim ve hizmet sunar.

Dinamik ve sürekli gelişen bir yapı ile mobilyaya olan talep artıyor!
Genç ve eğitimli bir tüketici kitlesi, yükselen hayat standartları, dinamik ve sürekli gelişen bir yapı Türkiye'de mobilyaya olan talebi de ciddi anlamda yükseltti. Artan mobilya alışverişi ile Türk mobilya markalarının ülke ekonomisine katkıları yükselerek sektörün küresel arenada yıldızı daha da parladı. İç pazarda artan eğitimli ve egemen nüfusla doğru orantılı olarak yılda 600 bin konut oluşumu, mobilya yatırımlarında gözle görülür bir artış sağlamaktadır. 

NEDEN İMOB?
Türkiye'nin ve dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında. Mobilya sektöründeki gelişmeleri izleme ve değerlendirme imkanı.
Türk mobilya markaları tasarım, kalite ve uygun fiyat politikaları ile dünya vitrinine İMOB'ta çıkıyor.
İMOB'taki her bir Türk markası yatak odasından yemek odasına, oturma grubundan aksesuarına kadar konsept bütünlüğü sunuyor. Yaşama dair tasarımlar İMOB'da.
Yeni ev yaşam tasarımları ve fikirler yenilikçi markalar ve cesur tasarımcılar tarafından İMOB'ta sergileniyor.
Doğru zamanda ve mekanda mobilya endüstrisindeki karar vericiler ile tanışma ve yeni iş olanaklarını geliştirme fırsatı. Ulusal ve uluslararası pazarlardan, bayi ve / veya ortaklarınızı seçme imkanı.
Türkiye ve dünyanın her tarafından özel olarak seçilerek davet edilmiş profesyonel satın alma yetkilileri ve heyetleri ile buluşma fırsatı.
İMOB 2011, 316 katılımcısı ve 87.189'a ulaşan ziyaretçisi ile mobilya sektörüne büyük bir ivme kazandırmıştır.
MOSDER ve KOSGEB desteği ile geniş tabanlı katılım.
İMOB'u ziyaret ederek eski dünyanın merkezinde yer alan şahane doğal manzaraları ve tarihi mirasları ile insanları çağlar ötesine taşıyan İstanbul'u ziyaret edebilirsiniz.

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol