mobilya ara
Türkiye, İMOB ile mobilya sektöründe öncü ülke olmak istiyor

TÜRKİYE'NİN İMOB 2012 HEDEFİ; MOBİLYA SEKTÖRÜNDE LİDER ÜLKE OLMAK!

Dünyanın önemli mobilya fuarları arasında olan İMOB Mobilya Fuarı, bu yıl 150.000 yabancı ziyaretçi hedefliyor. Avrupa ülkelerinden de ilgi gören İMOB geçtiğimiz yıl 88 bin ziyaretçisiyle mobilya sektöründe profesyonellerinin buluşma noktası oldu.Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından düzenlenen ve dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçilerle de buluşan İMOB, dünya çapında da mobilya sektöründe en önemli buluşma merkezi olarak görülmektedir. Özelikle Asya ve Ortadoğu ülkelerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan İMOB, son dönemde IRAK, NİJERYA, LİBYA, İRAN, TUNUS, KATAR, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN gibi ülkelere ihracat yapacak olan mobilya firmaları için çok önemli bir buluşma merkezi olma özelliği taşıyor.

31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenecek 8. İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB) 8 milyar dolarlık pazar hacmi bulunan mobilya sektörünün vitrini olma vizyonu taşıyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuar, yoğun katılım nedeniyle 8 salona sığmayarak, 9. salona taşındı. 300’ün üzerinde katılımcının ürün sergilediği İMOB’u, profesyonel ziyaretçilerin yine yoğun olarak ziyaret edeceği öngörülüyor.

8. İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB), sadece ürünlerin sergilendiği bir alan olmakla kalmayıp, ikili ilişkilerin geliştirildiği, yurtdışından gelen profesyonellerle Türk mobilyacısının buluştuğu ve mobilya tasarımının eşsiz örneklerinin gözler önüne serildiği bir zemin oluşturuyor.

Ayrıca bireysel olarak fuar alanını ziyaret eden tüketiciler, hem yeni trend tasarımları görme hem de ürünleri cazip tanıtım fiyatları ile alma imkanına sahip oluyor.

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol