mobilya ara
Kış bahçeleri ile farkındalığınızı yaratın

Kış bahçeleri size yaz aylarını aratmayacak bir konfor sunuyor. Artık bahçenizden kar yağışını üşümeden seyretmenin keyfini yaşayacaksınız!

Yaz aylarının artık etkisini yitirip yerini soğuk ve karlı günlere bıraktığı bu günlerde, bahçe keyfinden vazgeçemeyenlerin tercihi kış bahçeleri. Artık son trend konut projelerinin birçoğundan yer alan kış bahçeleri veya kapalı bahçe terasları yoğun ilgi görüyor.

Evlerin estetik görünümünü geliştirmekte son derece önemli bölüm olan bahçelerde artık dışarıda kar yağarken bile oturup kar manzarasını seyretmek mümkün.

 Kış bahçelerinde kullanacağınız mobilyalar, estetik açıdan evimizin görünümünü güzelleştirdiği gibi fonksiyonel bakımdan da evimizin gelişmesine son derece yardımcı olmalı.  Mesela işten dönen birisi için veya okuldan dönen bir öğrenci için bahçenin sesleri ve cıvıl cıvıl görüntüsü ile bahçesinde bulunan bir koltuğa oturup dinlenmek o insan için en güzel ödüllerden birisi olabilir. Bundan dolayı bahçe mobilyaları dayanıklı olduğu kadar da ergonomik olmalı. Ayrıca renk tercihlerini yaparken de ortama ve kullanıcıya huzur veren renk tonları seçilmelidir.

İnsanların rahat ve konfor beklentileri ve renk tercihleri farklılık göstermektedir. Bu göz önüne alındığında her bahçe için aynı veya benzer mobilyaların kullanılması mümkün olmamaktadır. Uygun mobilya seçiminde bir önemli unsur ise tercih edilen mobilyaların fiyatlarıdır. Bahçenize uygun bir mobilya bulduğunuzu düşündüğünüzde fiyatı kararınızı değiştirmenize neden olabilir. Bu nedenle diğer mobilyalar gibi bahçe mobilyaları da kullanışlı, estetik vb. olduğu gibi maddi olarak bakıldığında da her tüketiciye hitap etmelidir.

 

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol