mobilya ara
Ofisinizde mutlu olmanın yolları?

OFİSİNİZDE ÇALIŞIRKEN BİRAN ÖNCE AKŞAM OLMASINI MI İSTİYORSUNUZ?


Çalışma alanına uygun tasarlanmış bir ofis çalışana mutluluk kattığı gibi, işgücünün de etkin kullanılmasını sağlar.


Birçoğumuz için “ofis” kelimesi bile oldukça sıkıcı gelebilir. Gergin, sıkıcı, stresin yüklü işlerin yoğunluğunun yanında, masanızda ve dolaplarda bekleyen dağınık kâğıtların, bir sürü bilgisayarların olduğu,  gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz bu ortamlar bazen insanı sıkan bir zindan gibi olabiliyor. Her ne kadar yaptığınız işi sevseniz, iş arkadaşınızdan memnun olsanız da, çalıştığınız mekânda rahat olmayan koltuğunuz, ergonomik olmayan masanız, perdenizin rengi ya da ofisin duvar renkleri sizlerin canını fazlası ile sıkıyor olabilir. Işıklandırması iyi yapılmamış, aydınlık olmayan, sadece klima havası ile serinleyebildiğiniz gergin ve kasvetli bir ofiste çalışmak, hem çalışan hem de iş için bir kayıptır aslında.

 Yaşam mekânlarından daha fazla zaman geçirdiğimiz çalışma mekanlarının tasarımları çalışma motivasyonu açısından çok önemlidir. Mobilyaların renklerinden, diziliş tarzına, çalışma masasından koltuğun rahatlığına, duvar renklerinden perde şekillerine kadar birçok ayrıntı sizin daha rahat ve istekli çalışmanıza katkı sağlar.

Çalışma mekânlarına renk katan, güzelleştiren, estetik açıdan iyi bir duruş sağlayan ayrıca konforu ve rahatlığı yakalamamızı sağlayan ofis mobilyaları iş yerleri için çok önemlidir. Çünkü ofis mobilyaları, çalışma mekânınıza gelen misafirlerinizin aklında, sizin için iyi düşünceler yaratır. Şık ve dikkat çekici bir tasarımla donatılmış bir çalışma alanı, müşterinin ilgisinin bu iş yerine kaymasında önemli bir görev üstlenir.  Müşterilerin olduğu kadar, çalışanların da rahatlığı ve daha iyi koşullarda çalışmasını sağlayacak tasarımların tercih edilmesi, iş yerinde işlerin daha keyifli ve daha hızlı yapılmasına önemli katkı sağlayacaktır.

 

 


Ofis mobilyalarında bir diğer önemli husus ise, üretimde kullanılan hammaddenin sağlam ve uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olmasıdır.  Ayrıca ofis mobilyaların güvenilir olması, yani ofiste yaşanması muhtemel kazalara sebebiyet vermemesi de çok önemlidir. Ofiste kullanılan mobilyalar, ev mobilyalarından daha fazla kullanıldıkları için, daha sağlam olmak zorundadır. Mesela, ofiste kullanılan bir dolap kapağının gün içinde açılıp kapatılma sayısı, bir evde kullanılan dolaba göre oldukça fazladır. Bundan dolayı ofis mobilyasında kullanılan menteşe, cam, kulp vs. aksesuarların daha dayanıklı olması zorunludur. Özelikle, normal cam yerine kolay kırılmayan camların veya cam görünümlü pleskilerin kullanılması, hem kullanıcının güvenliği açısından hem de işyeri maliyeti açısından daha elverişli olacaktır.

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol