mobilya ara
İMOB 2012 Mobilya Fuarı'nda görkemli açılış.

İMOB 2012 MOBİLYA FUARI'NIN GÖRKEMLİ AÇILIŞINI İSTANBUL VALİSİ  HÜSEYİN AVNİ MUTLU YAPTI.

 Bu yıl sekizincisi düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012'nin açılışını İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu yaptı. Her yıl geleneksel hale gelen açılış törenine İstanbul Valisi dışında birçok iş adamı, mobilya sektöründe faaliyet gösteren dernek ve oluşum başkanları ve mobilya camisasının duayenleri katıldı.

 

Açılış töreninde konuşan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, “Bu fuarın yurt dışından da ziyaretçi alması, mobilyacılarımızın gerçekten işlerini iyi yaptıklarını gösteriyor. Fakat bunu yeterli görmüyoruz açıkçası. Daha fazla koşmamız gerektiğine inanıyorum. Çünkü bunu yapabilecek kapasitemiz var. Dünya’ya baktığımızda dünyanın 110 milyar dolarlık sadece ihracatta bir pazar payı var. Biz bu yıl 2 milyar doları hedefliyoruz. Bizim bunun üstüne çıkma olanağımız mutlaka olmalı. Bunun yolunu tabiî ki sizler çok iyi biliyorsunuz. Yurt dışında daha fazla mağaza açmamız ve ürünlerimizi yurtdışında daha fazla tanıtmamız gerekiyor.” şeklinde konuştu.

 

Sektör temsilcilerine plaket veren İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu, beraberindeki heyetle fuarı gezdi. Firma yetkilileri ile sektörün son durumu hakkında fikir alışverişinde bulunan Hüseyin Avni Mutlu, daha sonra fuar alanından başarılar dilereyek ayrıldı.

 

Açılışa yurtiçi katılımı kadar yurdışı katılımının da fazlalığı dikkatlerden kaçmadı. Birçok yabancı ziyaretçinin sabahın erken saatlerinde İstanbul CNR EXPO'da yapılacak olan İMOB 2012 fuarı kapılarında beklediği görüldü.  Türkiye ve Dünya’da mobilya sektörüne yön veren ve sektöre dair gelişmelerin, yeniliklerin ve fırsatların sunulduğu, İMOB 4 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’a kadar kapılarını ziyaretçilerine açık tutacak.
 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol