mobilya ara
İMOB 2012'de Mobiland rüzgarı esti

İMOB 2012 İSTANBUL MOBİLYA FUARI'NDA MOBİLAND RÜZGARI ESTİ

 

 

Türkiye'de modüler mobilyanın öncü ismi olan ve müşterilerine daima en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen MOBİLAND, hayatın her alanına konfor, şıklık ve fonsiyonellik katan tasarımları ile dikkat çekiyor.

 

1997 yılında Kayseri'de kurulan, ürettiği mobilyalar yanında, Türkiye'nin seçkin firmalarına da ara mamül üretimi yapan Mobiland, kendine özgü tasarımları ile dikkat çekiyor. Ürünlerinde, müşterilerine sunduğu garanti ile de adından söz ettiren Mobiand, gerek ürünlerindeki dayanıklılığı gerekse de kullandığı kumaş ve boyalrı da garanti kapsamında almış.  Satış sonrası verdiği destek ile de müşterilerden artı puan alan Mobiland, ürünlerine  tam 5 yıl garanti vermektedir. Amacı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olan Mobiland, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

 

 

 

Son yıllarda yaptığı büyük çaplı yatırımları ile Türkiye ve Dünya piyasasında saygın bir yer edinen Mobiland, müşterilerine doğru ürünü doğru zamanda optimum koşullarda sunma ilkesi ile üretim yapmaktadır.

 

Her yıl yurtiçi ve yurtdışı birçok fuarda Türk mobilyasını temsil eden ve en yeni tasarımlarını görücüye çıkaran Mobiland, bu yıl yine İMOB 2012 Mobilya Fuarı'nda rüzgar gibi esti. En yeni modellerini sergilediği İMOB'da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mobiland, fuar alanının en prestijli standını yapmanın haklı gururunu yaşıyor. Fuarda yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda firma ile bağlantı yapan Mobiland yetkililer, İMOB 2012'in kendileri için çok bereketli geçtiğini söyledi.

 

Fuarda, teknolojik yeniliklere ve otomasyon üretime ciddi yatırımlar yaptığı anlaşılan Mobiland, ürünlerini Toplam Kalite Yönetimi ilkelerine uyarak hızlı ve sorunsuz şekilde üretiyor. Bu özelliği ile yurtiçinde birçok firmaya örnek bir model olan Mobiland standı, çok sayıda yerli firma tarafından da ziyaret edildi. 

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol