mobilya ara
Bahçe mobilyaları artık ev mobilyaları kadar ilgi görüyor

Hiç şüphesiz ki yaz akşamlarının en keyifli anları, bahçenizde oturup muhabbet etmektir.

Yaz sıcaklarının başlaması ile artık bahçe mobilyaları da depolardan tekrar çıkarılıyor. Bahçe mobilyalarında en çok tercih edilen unsur, dış mekanda kullanılan mobilyanın rahatlığı ve sağlamlığı. Özellikle beklenmedik yağmur, toz vb. dış etkenlere karşı korunaklı olması ve bunlardan etkilenmemesi bahçe mobilyalarında tercih edilen en önemli özelliktir.Yaşam alanlarının giderek küçükmesine bağlı olarak, azalan bahçe ve teras kültürü son dönemde yapılan tüm konut projelerinde tekrar hayat buluyor. Bahçe mobilyalarında önemli bir marka olan Green Garden bu sezon yaptığı güncel tasarımlar ile yine göz kamaştırıyor.

Green Garden Ev ve Bahçe Mobilyaları, 2003 yılından itibaren Endonezya ve Birmanya (Burma) adasının yağmur ormanlarında yaşayan; Su sümbülü, Nilüfer yaprağı, Muz Lifi, Bambu, Iroco, Doğal Rattan, Teak ağaçlarından fabrikasyon veya el yapımı olarak imal edilmiş olan  Salıncak, Şezlong, Masa grupları, Yemek grupları, Bahçe sandalyeleri, Bahçe Masaları, Koltuk, Sandalye, Oturma grupları, Mutfak mobilyaları, Şemsiye, Duşluk, Bar, Restaurant, Kafe ve Otel Mobilyaları, Hamak, Kamelya, Yer karoları,Servis arabaları, Dinlenme koltukları,  Mutfak mobilyaları, Antik iç mekan ev mobilyaları, Balkon Mobilyaları , Ev , Bahçe aksesuarları ve alüminyum iskeletli plastik örgüden el yapımı olarak imal edilen plastik rattan mobilyalar ile tüm bahçe, veranda, teras, havuz, balkon mobilyalarını dünya markası olan üretici firmalardan ithal ederek, Bursa ve Bodrum mağazalarında müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Green Garden’ın koleksiyonunda, yaklaşık 4200 çeşit ürün bulunmakta olup, bu ürünlerinin tamamına  5 yıl garanti vermektedir.

 Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol