mobilya ara
Mobesko'nun yeni yönetimi: İkea Gibi Büyüyeceğiz!

 

İZMİT MOBESKO MOBİLYA KENTİ YÖNETİMİ ÇOK İDDİALI: "İKEA GİBİ BÜYÜYECEĞİZ!"

Kocaeli’de bulunan MOBESKO mobilyacılar sitesi yeni yönetimi çok iddialı konuştu. Sosyal tesislerde kahvaltılı basın açıklamasında bir araya gelen yönetim kurulu, MOBESKO’yu bir dünya markası haline getireceklerini ve IKEA gibi büyüyeceklerini açıkladı.

 


Açıklamayı gerçekleştiren Başkan Mehmet Tabak Türkiye’de sektörde zaten çok iyi bir yerde olduklarını belirterek amaçlarının yurtdışı olduğunu vurguladı. Sözlerine devam eden Tabak, ‘ilk temel attığımız günün heyecanını taşıyorum. MOBESKO’nun işi bitmiş değil. Bugün yurtdışında kolektif olup, çalışma yapıp büyüyenlerden hiç farkımız yok. Zirvede kalabilmek için birlik olmalıyız. Yurtdışını hedefliyoruz. Bu sayede MOBESKO büyüyecek. Yeter ki üretici üreticiliğini bilsin satıcı da satıcılığını bilsin. Yakında sizden ihracat da bekliyorum” şeklinde konuştu.

MOBESKO yönetimi, haftanın her günü hizmet veren mobilya çarşısını daha cazip hale getirmek için çarşı içine süpermarket, marka kıyafetlerin yer aldığı mağazalar, spor merkezi ve yüzme havuzu da dâhil edecek.  Son 4 yıldır MOBESKO yönetim kurulu üyeliği yapan ve bu yıl Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Mehmet Tabak, MOBESKO’nun tüm sorunlarını bilen ve çarşı esnafını yakından tanıyan biri olarak, çarşının gelişimine çok büyük katkıları olacağını söyledi.

Mehmet Tabak, toplantıda “ MOBESKO`nun hizmete girdiği günden buyana geçen 14 aylık sürede ciddi bir tüketici şikâyetine konu olmaması da sevindiricidir. Bunun nedeni; müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Özellikle pazar günleri bazen dört bine yakın araç MOBESKO`ya giriyor. Son iki haftadır aileleriyle birlikte alışverişe gelen çocukları eğlendirmeye yönelik etkinliklere ağırlık verdik. Özellikle hafta sonlarında müşterilerimizin MOBESKO`ya kolaylıkla ulaşabilmeleri için ücretsiz servis otobüslerini devreye sokmayı planlıyoruz. Reklam içerikli tanıtım kampanyasının da etkisiyle yurt içi ve yurt dışından yüzlerce kişi sitemizi görmeye geliyor. Müşterilerimizin yüzde 60`ı şehir dışından. MOBESKO giderek büyüyor ve bizlerde daha da büyümesi için çaba sarf ediyoruz”  şeklinde konuştu.

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol