mobilya ara
Çilek'ten tatlı kardeş çekişmelerine son verecek yepyeni bir tasarım

ÇİLEK  YENİ TASARIMI SPLİT İLE, TATLI KARDEŞ ÇEKİŞMELERİNE SON VERECEK

Split serisi odalarda her şey iki kardeşin bir arada ama kendi özel alanlarını rahatça kullanabilecekleri şekilde tasarlandı.

Her yaştan çocuğun hayali güzel ve renkli bir çocuk odasına sahip olmaktır.  Fakat bazen yaşam mekânlarının küçük olması veya oda sayısının az olması nedeniyle ebeveynler çocuklarına bu fırsatı verememektedirler. Özellikle birden fazla çocuk sahibi olan ailelerde çocuk odası daha fazla sorun olmaktadır. Çilek mobilya, getirdiği yenilikler ile bütün çocukların hayal ettiği çocuk odalarına sahip olabilmelerine olanak sağlıyor.

 
Çocuklar ve gençler için birbirinden harika odalar tasarlayan, kendi alanındaki uzman marka Çilek, çocuklar için yepyeni serisi olan ve "SPLIT" adını verdiği tasarımı ile çocuk odalarında renkli ve eğlenceli yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Ayrıca uygun fiyatı ile de anne babaların da dikkatini çekiyor.

 İki kişilik olarak tasarlanan üründe, özellikle küçük metrekareye sahip odalarda artık çocuklar kendilerine daha fazla ve ferah mekân bulacaklar. Ortak yaşam alanlarında sunduğu çözümler ile işlevselliği ön plana çıkaran "SPLIT", özellikle de kardeşler arasındaki tatlı çekişmelere de son veriyor.

Çift renkli malzeme kullanılarak üretilen "SPLIT" serisinde mavi-yeşil ve armut-sarı renk alternatifleri de bulunuyor. Geniş iki kapılı dolabı, kitaplıklı çalışma masası, dört kutulu komodini, ranza ve karyola alternatifleri ile "SPLIT", ekonomik ve fonksiyonel olmasının yanı sıra şık ve modern bir tasarıma da sahip. Konseptine uygun olarak tasarlanan özel güneşliği, perdesi, tavan aydınlatması ve sandalyeden oluşan aksesuarlarıyla "SPLIT" bu yıl çocukların ve ebeveynlerin gözdesi olacak.

 
Daima, kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı Çilek Odası Ürünleri’ni, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknolojiyle, Avrupa Birliği kriterlerine uygun anti-kanserojen, anti-alerjen ve anti-bakteriyel malzemeler kullanarak üretmektir. Özellikle çocukların sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir kimyasal katkı maddesi içermemesi ve güvenlikli oluşu, Çilek Mobilya’yı rakiplerinden bir adım daha öne çıkarmaktadır.

 

 

 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol