mobilya ara
Beğen Doğtaş'ı Patlat Flaşı !

Doğtaş Mobilya’dan çok renkli bir yarışma: Beğen Doğtaş’ı, Patlat Flaşı

Doğtal Mobilya’nın facebook sayfası üzerinde gerçekleşecek olan yarışmada, Doğtaş Mağazalarını gezen yarışmacılar beğendikleri Doğtaş ürünlerinin resimleri çekerek www.facebook.com/dogtas sayfasında paylaşacaklar.

Yarışmaya katılan kullanıcılar tarafından www.facebook.com/dogtas sayfasına yüklenen Doğtaş ürünlerine ait fotoğraflar, sayfadaki diğer katılımcılar tarafından “Beğen” butonuna tıklanarak oylanacaktır. Böylece en fazla beğeni toplayan ürünlerin resimleri çeken yarışmacılar ödüllerin de sahibi olacaklar. 

Beğen Doğtaş'ı Patlat Flaşı - Yarışma Koşulları

•    www.facebook.com/dogtas sayfası üzerinden gerçekleştirilecek “Beğen Doğtaş’ı, Patlat Flaşı” isimli yarışma Doğtaş Mobilya tarafından düzenlenmektedir.

•    Yarışmaya katılan kullanıcılar tarafından www.facebook.com/dogtas sayfasına yüklenen fotoğraflar, sayfadaki diğer katılımcılar tarafından oylanacaktır.

•    Yarışmada, yalnızca Doğtaş modellerinin yer aldığı fotoğraflar değerlendirmeye alınacaktır.

•    Yarışmaya T.C vatandaşı, 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Bu kritere uymayan kişiler katılıp, kazansalar dahi ödül kazanamazlar.

•    Yarışma siyah/beyaz veya renkli fotoğraf dalındadır. Yarışmaya katılım dijital ortamda yapılacaktır.

•    Yarışmaya katılım ücretsiz olup başkası adına ve rumuz isim kullanan kişiler katılım yapılamaz.


•     www.facebook.com/dogtas sayfasındaki uygulamadan yüklenen fotoğrafları beğenecek kişiler, her fotoğrafın kendsi sayfasında yer alan “Beğen” butonuna tıklayarak oy kullanabileceklerdir.

•    Ödül kazanabilmek için katılımcıların kendi çektikleri fotoğrafları yayınlaması zorunludur. Kopyalama yöntemiyle paylaşılan fotoğraflar yarışmaya katılamayacaktır. Katılsalar dahi tespit edildiğinde geçersiz sayılıp, sayfadan çıkartılacaktır.

•    Yarışma sonucu Doğtaş facebook sayfası takipçileri tarafından en çok “Beğen” oyu alan ilk 3 fotoğraf ödüle layık görülecektir.

•    Yarışma sonunda ödül kazanan kişiler “www.facebook.com/dogtas” ve www.dogtas.com.tr  adresinden yayınlanacaktır. Ödül kazanan kişilerle facebook profilleri üzerinden iletişime geçilecektir. Facebook içerikleri doğru olmayan gerçek kimliklerini ifade etmeyen kişiler haklarını kaybederler ve haklarını sıralamaya göre arkadan gelen diğer kişilere devretmiş saylırlar.


•    Katılımcı, sayfaya yüklediği fotoğrafın tüm Doğtaş aktivitelerinde, mağazalarında, internette, yazılı ve görsel medyada bila bedel gösterilmesini ve hangi ad altında olursa olsun telif, lisans, çoğaltma, yayma, gösterim vs. herhangi bir fikri veya sınai hak veya alacak talebinde bulunamaz.

•    Fotoğraf tüm yönleriyle bizzat ve sadece katılımcının eseri olmalıdır. Fotoğrafın üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmesi halinde, bu ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran katılımcıya aittir ve katılımcı yarışmayı kazansa dahi ödüle hak kazanamaz, ödül verilmişse herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın her zaman ödülün verildiği tarihteki bedelini derhal iadeyle yükümlüdür. Katılım anından sonra fotoğraf katılımcı tarafından silinemez, değiştirilemez, işlenmeler, versiyonlar yapılamaz.

•    Doğtaş, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.

•    www.facebook.com/dogtas adresinde arkadaşına Facebook.com ve Paylaş kısmından gönderilen maillerin kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Doğtaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

•    Doğtaş; kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

•    Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, şiddet içeren ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir fotoğrafın sayfaya yüklenmesine izin verilemez. Bu tür bir fotoğraftan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran fotoğrafı gönderene aittir.

•    Kampanyaya fotoğraf gönderenler, gönderilen içeriğin kendisine ait olduğunu kabul etmiş sayılır.

•    Doğtaş çalışanları ve aileleri, Doğtaş'ın reklam ve iletişim danışmanlığı aldığı şirketlerin çalışanları kampanyaya katılamazlar.

•    Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

•    Doğtaş, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

•    Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

•    Yarışmayı kazanan ya da katılan kişiler Doğtaş’ın bilgisi ve onayı olmaksızın; “Beğen Doğtaş’ı, Patlat Flaşı” projesi, kazanan fotoğraf veya herhangi bir Doğtaş aktivitesi konusunda herhangi bir mecrada (yazılı basın, görüntülü basın, radyo, web organları ve internet) yazılı ya da sözlü bilgi ve röportaj veremez, bu etkinliği ticari amaçla ve kendi popüleritesini artırmak amacıyla kullanamaz.

•    Yarışmaya katılımcı tarafından gönderilen fotoğrafın özgün ve daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, ticari amaçla satışının yapılmamış olması gerekmektedir.

•    “Beğen Doğtaş’ı, Patlat Flaşı” kampanyasına katılan herkes, yukarıdaki belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

•    Ödül: Fotoğrafı en çok beğeni alan kişiye 1 adet iPhone 4 32GB, en çok beğenilen 2. kişiye 1 adet iPad 2 16GB, 3. kişiye Sony Cybershot fotoğraf makinesi hediye edilecektir.

•    Ödül alan, sergilenmeye değer görülen eserlerin yarışma sonunda yüksek çözünürlüklü halleri eser sahibinden talep edilecektir.

•    On-line gönderimde oluşabilecek hata, kaybolma, gecikme ve hasardan DOĞTAŞ sorumlu değildir. DOĞTAŞ başvuruyu aldığına dair teyit göndermeyecektir. Yarışmaya katılan eserlerin özenle korunmasına çalışılacaktır. Fotoğrafların saklanmasında dijital ortamda önlenemeyen hasarlardan DOĞTAŞ sorumlu tutulamaz.

•    DOĞTAŞ, katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

•    Katılımcı, ödül alan fotoğraflarının DOĞTAŞ ile ilgili yayınlarında isminin ve eser adının kullanılması şartıyla kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak, gerek Fikri ve Sınaî Haklar Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince yarışmaya gönderdiği eserinin çoğaltma, işlenme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma vb. umuma arzda gerekli bilimum haklar için DOĞTAŞ’a izin/muvaffakatname verdiğini kabul eder. Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini veya bu izin/muvaffakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. DOĞTAŞ eserler için katılımcının yukarıda verdiği izin/muvaffakat karşılığında telif hakkı bedeli ödemeyecektir.

•    Yarışmaya katılmak, yukarıdaki koşulların aynen kabul edildiği anlamına gelmektedir.


 

Haberler
 İmob 2013 için son çeyreğe girildi. İmob 2013 için son çeyreğe gi... devam
Klasik Mobilya'da Mission Farkı Klasik Mobilya'da Mission Fark... devam
Modern Mobilyanın 2013 koleksiyonu macitler mobilyadan... Modern Mobilyanın 2013 koleksi... devam
İç Mimarların Kendine Özgü Bir Tarzı Olmamalı İç Mimarların Kendine Özgü Bir... devam
Klasik Mobilyanın Lider Markası Asortie İle Samimi Bir Söyleşi Klasik Mobilyanın Lider Markas... devam
Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Köşe Takımı Alırken Nelere Dik... devam
Bütün Haberler
Son Eklenen Firmalar
ETİKET BULUTU

Mobilya

Modern Yatak Odası

Modern Yemek Odası

Modern Oturma Odası

Ofis Mobilyaları

Televizyon Üniteleri

Otel Mobilyaları

Genç Odası

Dresuarlar

İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:4 No:3 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


mobilya mobilya mobilya mobilya mobilya
Reklam Verin Kurumsal SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map - rss)
E-Bülten Üyeliği Abone ol